Diğer

Füme Rengi Koltuk Takımı Kullananlar

Füme rengi koltuk takımı kullananlar genellikle ev içinde koyu dekorlara yer verirler. Füme rengi koltuklar son dönemde trend haline gelmiştir. Ev içerisinde şık ve hoş bir görüntüye sahip olan füme koltuklar, oturma grupları arasında lüks bir tercih olarak görülür. Genellikle bu koltukları kullananlar koyu temalı bir ev dekorasyonu tercih eder. Ev içerisinde füme rengi ürünlere yer verilmişse çok fazla açık renkli ürün kullanımı göze hitap etmeyecektir. Bu sebeple daha az açık renkler önerilmektedir. Füme rengi koltuk takımı kullananlar

Füme rengi koltuk takımı kullananlar

Füme Rengi Koltuk Kullananlar İçin Renk Tavsiyeleri

Ev içerisinde oturma odası en önemli yerlerden biridir. Burada füme rengi koltuk kullananlar, koltuklarla uyuşacak renklerde dekorlar tercih etmektedir. Füme rengine en uyumlu renkler krem rengi, beyaz ve koyu kırmızı tonlarındaki renklerdir. Bu renkler füme rengi koltuklar ile uyum sağlar. Bu koltuk gruplarını tercih edenler ev içinde aydınlık bir ortam sağlamak adına beyaz ya da krem rengi perdeler tercih edilebilir.

Füme rengi koltuk takımı kullananlar

Oldukça şık olan füme renk koltuklar için en uygun masalar genellikle koltukla aynı renk olan ya da cam şeklindeki masalardır. Oturma odasını asıl aydınlatacak olan ürün ise halıdır. Halı renginin gri ya da beyaz olması koltukların baskın olarak yarattığı karanlık hissiyatını azaltır. Halı rengi ve duvar rengi füme renk koltuk takımı kullanan ev sahipleri için denge sağlayacaktır. Mobilya renkleri birbirine yakınken duvar ve halı renklerinin benzer olmasına özen gösterilmelidir.

Füme rengi koltuk takımı kullananlar

Füme Rengi Koltuk Kullanacakların Bilmesi Gerekenler

Füme rengi koltuk takımları genellikle renk tonları nedeniyle toz tuttuklarında belli etmez. Koltukların düzenli olarak temizlenmesinde fayda vardır. Bu renk koltuk takımı alan ev sahipleri siparişlerinde birçok kez renk hatalarıyla karşılaşabilmektedir. Füme yerine gri tonlarında birçok koltuk hatalı teslim edilmektedir. Bu sebeple ürün hakkında detaylı talepte bulunmayı unutmayın. Bu koltuk takımları oturma odası dışında füme renkte bahçe koltukları ve sandalyeler olarak da tercih edilebilmektedir. Füme rengi koltuk takımını bahçede kullananlar yeşil çimler üzerinde füme renginin güzel bir görüntü yarattığını düşünmektedir.

Galeri

Size Özel Başlıklar

Füme rengi koltuk takımı kullananlar Füme rengi koltuk takımı kullananlar Füme rengi koltuk takımı kullananlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu