Ev Dekorasyonu

Farklı Dekorasyon Önerileri

Farklı Dekorasyon Önerileri / Evinizi yeniden dekore etmek istiyor ancak hep aynı sıradan önerilerle mi karşılaşıyorsunuz? Bu yazımızda sıradanlıklardan sıkılan kişiler için farklı dekorasyon önerileri hakkında bahsedeceğiz. Birbirinden farklı bu fikirler ile birlikte bambaşka bir ortam elde edebilirsiniz. Kendinize özgü dekorasyonlarınız ile birlikte herkesi hayran bırakabilirsiniz.

Farklı Dekorasyon Önerileri

Farklı dekorasyon fikirleri için kişilerin alışılagelmedik aksesuarlar kullanması gereklidir. Bu dekorasyon yönteminde asıl amaç objeyi amacı dışında kullanmaktır. Herhangi bir eşyayı amacının dışında değerlendirmek ve farklı bir görüntü elde etmek kullanışlılık yaratacaktır. Evdeki eşyalar istenilen her şeye dönüşebilir. Kişiler yalnızca hayal güçlerini kullanarak istedikleri bütün mobilyaları elde edebilirler.

Farklı Dekorasyon Önerileri

Duvarlarda Hareketlilik Oluşturun

Farklı bir dekorasyon için duvarlarda hareketlilik oluşturun. Göz yoracak olan renklerden ve aksesuarlardan kaçarak büyük değişimler yapabilirsiniz. Örneğin; mavi bir duvar üzerine led ışık ile süsleme yapabilirsiniz. Işığın üzerine pamuk koyabilir ve bunu duvarın üst kısımlarına uygulayabilirsiniz. Led ışıkları açtığınızda odada sanki bir gökyüzü havası olacaktır. Hem sıra dışı hem de hareketli bir duvar elde edilebilir.

Farklı Dekorasyon Önerileri

Duvarlara hareketlilik katmak için led ışıklar oldukça faydalı olacaktır. Led ışıklar çerçevelerin etrafına sarılabilir ve duvardaki fotoğraflar renklendirilebilir. Böylelikle karanlık bir ortamda led ışıkları ile dikkati fotoğraflara çekebilirsiniz. Televizyon ünitesi etrafındaki ışıklandırmalar da göz yormaması için tercih edilen yöntemlerden birisidir. Kullanışlı ve hareketli görünüm ile kendinize özgü bir dekorasyon elde yapabilirsiniz.

Farklı Dekorasyon Önerileri

Size Özel Başlıklar

Farklı Avizeler Yapın

Kendi ev eşyalarınızı yaparak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Farklı avizeler yapın ve kendinize özgü bir dekorasyon oluşturun. Avize yaparken bir balondan destek alabilirsiniz. Hasır ipi balonun etrafına sarın ve yapıştırın. Ardından balonu patlatın ve ipin kalıp halinde kalması için biraz daha yapıştırıcı kullanın. Bu yöntem ile kendi istediğiniz boyutlarda avizeler elde edebilirsiniz.

Farklı Dekorasyon Önerileri

Saksıları da avize olarak kullandırmak oldukça değişik bir fikir olacaktır. Avizenin olması gerektiği yere saksı konulabilir. Saksının etrafına ise ampul dolandırılarak bağlanabilir. Böylelikle akşam ışıkları yaktığınızda saksılarınız ışıldayacaktır. Bu yöntem dar alanı olan ve saksıları için yer bulamayan kişiler için oldukça önemlidir.

Galeri

Farklı Dekorasyon Önerileri Farklı Dekorasyon Önerileri Farklı Dekorasyon Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu