Ev AksesuarlarıEv DekorasyonuOturma OdasıSalonYaşam Tarzı

Evlerinizde Dekorasyon İlhamı: Lila Enerjisi

Global renk şirketi olan Pantone tarafından 2022 yılın rengi olarak seçilen “Very Peri” lilanın tüm tonlarıyla modadan dekorasyona hatta teknoloji dünyasına kadar birçok alanı etkisi altına aldı.

Yaz mevsiminin kendini daha da hissettirmesiyle birlikte gardırobumuzda, evimizde bulunduğumuz her alanda enerjiyi değiştirmek istiyoruz. Dinlediğimiz şarkılar bile bu doğrultuda değişerek kendini yaz hit’lerinden oluşan dinamik playlist’lere bırakıyor. Değişim en yakın alandan başlar mottosuyla lilanın modern enerjisinden ilham alarak gözlerimizi evlerimize çeviriyoruz. Sizler için ilham alabileceğiniz dekorasyon fikirlerinden oluşan bir arşiv oluşturduk. gelin lilanın dekorasyon üzerindeki etkisini birlikte keşfedelim.

Favorilerimiz arasında yer alan ilk uygulama, tüm duvarlarda ferah enerjisini hissettiren olan lila duvar boyamaları oluyor. bulunduğunuz odaya renkli ama kendinizi de çok boğmayacak bir dokunuş yapmak isterseniz doğru tercih liladan yana. Eğer duvarlarda daha nötr tonlardan yanaysanız kanepelerde de lilaya yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra abajurlardan çerçevelere, ev dekorasyon objelerinden halılara kadar lilanın ışığını her noktaya yansıtabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu