Ev DekorasyonuYaşam Tarzı

Ev Tipi Yüzme Havuzları

En Güzel Ev Tipi Yüzme Havuzu Örnekleri

Ev tipi yüzme havuzları, evlerinde bir havuzun olmasını isteyen pek çok kişi en güzel ev tipi yüzme havuzu örnekleri arasından tercihlerini yapabilirler. Bu yüzme havuzları arasında zevklerini ve tarzlarını en iyi yansıtan havuz modellerini bulabilirler. Son dönemlerin ev tipi yüzme havuzlarında genellikle köşeli modeller yerine oval ya da daire şeklinde modeller dikkat çekiyor. Hatta gitar şeklinde bir yüzme havuzu bile yaptırmak mümkün. Bu birçok farklı çeşit ve boyutta olan yüzme havuzları arasında en uygununu bulmak mümkün. Kapalı ya da açık yüzme havuzlu bahçe modelleri ve seçenekleri ile biri birinden farklı fikirler bulunuyor.

En Şık Yüzme Havuzu Modelleri

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev dekorasyonlarında biraz lüks ve gösteriş sevenler en şık yüzme havuzu modelleri ile dekorasyonlarını tamamlayabilirler. Hem kapalı hem de açık yüzme havuzu modelleri arasından kendi tarzını ve ruhunu en iyi yansıtan modelleri bulmak mümkün. Son dönemlerde havuz modelleri konusunda klasiğin ötesine geçilmiş durumda. Genellikle dikdörtgen olarak tercih edilen havuz modelleri tarihe gömülmüş durumda. Artık yuvarlak ya da oval tarzlarda daha şık ve modern havuz modelleri tercih ediliyor. Yerden yüksekte bulunan havuz modelleri de son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Ev dekorasyonlarında ev tipi yüzme havuzları modelleri konusunda da seçici olan kişiler biri birinden farklı ve şık modelleri tercih edebilirler. Son dönemlerde cam ve yerden yüksek havuz modelleri rövanşta görünüyor. Özellikle de teraslar için tercih edilen havuz modelleri terasın tam köşesine konumlandırılarak bir yandan da manzarayı görmesi sağlanıyor. Son dönemlerde havuz modellerinde farklı dekorlar ve tasarımlar da yer alıyor.

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Kenarları ağaçlarla çevrili olan havuz modelleri hem farklı hem de şık tasarımları ile sıklıkla tercih ediliyor. Ev tipi havuz modellerinde biraz daha lükse kaçmak isteyen kişiler için kalp ve gitar gibi şekillerde olan havuz modelleri de yer alıyor. Aynı zamanda kenarları taşlar ile çevrili olan havuz modelleri de doğal görünümleri nedeniyle evler için havuz modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaya devam ediyor.

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Size Özel Başlıklar

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev Tipi Yüzme HavuzlarıGösterişli bir havuz isteyenlere yer problemi olanlar için küçük ve kibar bir havuz modeli

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev Tipi Yüzme HavuzlarıKüçük bir alan için hem süs havuzu hem yüzme havuzu olarak tasarlanmış örnek havuz modeli

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Ev Tipi Yüzme Havuzları

Bu görselimizden ev tipi yüzme havuzlarında çeşme modeli olarak örnek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu