Ev TekstiliYaşam Tarzı

Ev Tekstili Ve Dekorasyonu Dergileri

Ev Tekstili Dergileri

Ev tekstili ve dekorasyonu dergileri evin içindeki en önemli eşyalardan birisi de perde, koltuk örtüsü ve yatak örtüsü gibi ev tekstili dekorasyonu ürünleridir. Kişiler mağazalara gidebilir ya da internet üzerinden araştırma yapabilirler. Ancak satış sitelerinden yer alan modeller oldukça seçenekleri olmasına rağmen kişiler karar verememektedir. Bu gibi durumlarda kişiler ev tekstili ve dekorasyonu dergileri üzerinden modayı takip edebilir ve kendi evlerine uygun gördükleri tekstil ürünlerini tercih edebilirler. Dergiler kişilere detaylı bilgi verme konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Evin tarzına göre hangi tarz tekstil ürünlerinin seçilmesi gerektiğini ve hangi mobilyaya ne tarz tekstil ürününün yakışacağı dergi içerisinde detaylı olarak anlatılır. Bu nedenle bu alanda bilgili olmayan kişiler bile dergi içerisindeki bilgiler ile doğru seçimler gerçekleştirebilirler.

Ev Dekorasyonu Dergileri

Genellikle yaşam alanlarınızdaki eşyaları ve tarzı değiştirmek isterseniz bunun için bir iç mimardan yardım almayı seçebilirsiniz. Ancak oldukça yüksek maliyetle gerçekleşecek bu işlemi, kişiler kendileri araştırarak daha uyguna getirebilirler. Çeşitli ev dekorasyonu dergileri ile kişiler kendilerine fikir edinebilir ve trendleri takip edebilirler. Dergiler içerisinde son zamanlarda moda olan bütün tarzlar yer alır ve çeşitli aksesuarlar ile fikirleri ile de öneriler bulunur. Uygun fiyatlı el yapımı aksesuar yapmak ve evinin dekorasyonunu kendi sağlamak isteyen kişiler için oldukça uygundur. Kendi yaptığınız aksesuarlar ile son moda eşyaları takip etmek istiyorsanız listemiz içerisinde yer alan dergilerden fikir alabilirsiniz.

Evinde ya da ofisindeki görünümü değiştirmek isteyenler bunun için profesyonel yardım alabilirler. Ancak profesyonel bir yardım almadan kendi dekorasyon işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiler için de piyasada oldukça fazla dergi seçeneği mevcuttur. Ev dekorasyon dergileri son moda olan dekorasyon seçeneklerini içerirken kişilere stil ve tarzlar konusunda da belirli fikirler vermektedir. Az maliyet ile güzel bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için dekorasyon dergileri ideal bir seçenek olacaktır. Dergilerin içerisinde kişilerin kendi hazırlayacağı aksesuar ve eşyaların yapımı özenli bir şekilde anlatılır. Bu sayede kişiler kendi yaptıkları eşyalar ile birlikte evlerini dekore edebilir ve kendi evlerinin iç mimarı olabilirler.

1-Perde Dergisi

Ev Tekstili Dergileri

Ev tekstilindeki en önemli ürünlerden birisi olan perde modelleri için Perde Dergisi’nden yardım alınabilir. Bu dergi hem online hem de kitapçık halinde ulaşılabilir olduğu için kişilere daha çok hitap edecektir. Evin her alanında kullanılacak perde fikirleri için bu dergi incelenebilir. Salon, yatak odası gibi alanlarda ne renk perdelerin tercih edilmesi gerektiği, renklerin enerjileri ve hangi anlama geldiği gibi detaylar bu dergi içerisinde yer alır.

2-Home Showroom

Ev Tekstili Dergileri

Online olarak erişilebilecek Home Showroom dergisi de içeriğinde ev tekstiline yer veriyor. Dergi içerisinde evde kullanılabilecek bütün tekstil ürünleri hakkında detaylı bilgiler yer alır. Ayrıca evin içerisinde kullanılan eşyaların hangi tarz tekstil ürünleri ile uyum içerisinde olabileceği gibi özel anlatımları da mevcuttur. Evini baştan dizayn eden ve bunun için fikir almak isteyen kişiler için ideal bir seçim olacaktır.

3-Home Art

Ev Tekstili Dergileri

Ev tekstili ve dekorasyonu dergileri içinde en çok rağbet gören dergilerden birisi de Home Art Dergisi’dir. Derginin içerisinde o senenin modasında olan renkler ve eve nasıl uyumlu hale getirilebileceği gibi fikirler yer alır. Ayrıca dergi içerisinde evde kullanılacak havlu, nevresim ve döşeme kumaşlarına kadar ayrıntılı yazılar bulunabilir. Tek bir dergi ile bütün ev tekstili ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için ideal bir seçimdir.

4-Mudo Consept

Mudo Consept dünya üzerindeki bütün tarzları takip eden bir sitedir. Bu nedenle evinde dünyadan izler taşımak isteyen ve farklı tarzlara açık kişiler için ideal bir dergidir. Dergi 7’den 70’e bütün herkese hitap edebilecek bir tarza sahiptir. İlgi çekici ve farklı ev dekorasyonu araştıran kişiler Mudo Consept Dergisi’nden fikir alabilirler.

5-Maison Françaıse

Dekorasyon dergileri arasındaki en modern seçeneklerden birisi de Maison Françaıse Dergisi’dir. Bu dergi içerisinde Fransa, Almanya gibi birçok farklı ülkeye ait izler taşır. Bu nedenle kişiler dünyadaki evler hakkında dekorasyon bilgisi edinebilir. Evinin içinde dünyadan izler taşımak isteyen kişiler için oldukça uygundur.

6-Marie Claire Maison

El yapımı tasarım ürünleri için takip edilebilecek bir dergidir. Marie Claire Maison farklı tarzlara uygun olarak birçok tavsiye içerir. Kişiler bu dergideki fikirlerden esinlenerek kendileri bir şeyler tasarlayabilir ve evlerindeki hoş görünümü el emekleri ile sağlayabilirler. Küçük detaylar ile evde büyük değişiklikler yapmak isteyen kişiler için uydundur.

7-All Decor

ALL Decor Dergisi, ev dekorasyonu dergileri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Yalnızca moda olan dekorasyon örneklerini değil, zaman zaman vintage dekorasyon örneklerini de içerir. Bu nedenle kişilerin aradıkları her tarzda fikir edinebilecekleri bir dergidir. Kişiler sitede yer alan fikirlerin geniş yelpazede olması sebebi ile dergiden verim alabilirler.

8-Evim

ev tekstili dergileri

Evin mutfak alanında yenilikleri tercih eden kişiler için ideal bir seçim olaraktır. Bu dergi içerisinde ağırlıklı olarak yeni mutfak modelleri yer alır. Ancak mutfağın yanı sıra yemek odası, yatak odası ve salon gibi alanlar için de Evim Dergisi’nden fikir alınabilir. İçindeki çeşitlilik sayesinde oldukça fazla beğenilmektedir.

9-Homex

ev tekstili dergileri

10-Exclusıve Türkiye

ev tekstili dergileri

11-Evmanya

Ayrıntılara önem gösteren kişiler için önerilen ev dekorasyon dergisi seçeneklerinden birisi de Evmanya Dergisi’dir. Bu dergi küçük aksesuarlara, ince çizgilere ve mobilyaları birbirine bağlayan noktalara ağırlık vermektedir. Bu nedenle detaylara özen göstererek hiçbir noktayı atlamak istemeyen birisi için doğru bir seçim olacaktır.

12-Elle Decoration

ev tekstili dergileri

Elle dergisi ulusal çapta beğenilen ve satış oranları en yüksek olan dergilerden birisidir. Bu derginin içerisinde kişiler oldukça tarz modelleri bularak kendilerine fikir edinebilirler. Az maliyet ile özel bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için uygun bir tercih olacaktır. Dergi içerisindeki fotoğrafların kalitesi oldukça yüksektir ve resim kalitesinden dolayı kişilerin tarzları görme imkanı mevcuttur. Kişiler dekorasyon dergisi içinden kendilerine uygun olan tarzı kolaylıkla bulabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu