Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonunda Gri

Ev Dekorasyonunda Gri / Evde kullanılan renkler kişilerin ruh hallerini belirler. Evin enerjisi oldukça önemlidir ve renkler enerjileri direkt olarak etkiler. Çevrede bulunan renkler günlük hayattaki davranışları ve ilişkileri belirler. Evi dekore ederken kullanılan renkler hem huzur verici hem de yüksek enerjili olmalıdır. Birbirinden bağımsız renkler kullanırken bu renkleri birbirine bağlayan bir ara renk de tercih edilmelidir.

Ev Dekorasyonunda Gri

Ev dekorasyonunda gri iki rengi bağlayıcı olarak kullanılabilir. Ayrıca tek başına da dekorasyonu güçlendiren bir renktir. Kişiler dekorasyonda grinin farklı tonlarını kullanabilir ve yalnızca gri ile ev dekorasyonu sağlayabilirler. Gri klasik tarzlara hem de spor tarzlara uyum sağlayan bir renktir. Bu nedenle herkesin evinde kullanılabilir.

Ev Dekorasyonunda Gri

Modern Tarzda Gri

Eğer oturma odasında modern bir tarz düşünüyorsanız gri ideal bir renk olacaktır. Modern tarzda gri kullanmak oldukça yaygın bir tercihtir. Gri genel olarak her renk ile uygun olabilecek bir renktir. Rengin oldukça fazla tonu olması nedeni ile hemen hemen her ortama uyum sağlar.

Ev Dekorasyonunda Gri

Evine modern bir dokunuş sağlamak isteyen kişiler gri rengi tercih edebilir. Mobilyalarda ve dekoratif objelerde grinin farklı tonlarının seçilmesi dekorasyonu daha da güçlendirecektir.

Canlı Renkler İle Grinin Uyumu

Gri çevresine bütün renkleri kabul eden bir renktir. Bu kadar fazla kombin alternatifi olması nedeni ile daha fazla tercih edilebilir. Eğer turuncu, sarı gibi canlı renkler ile odanın enerjisi yükseltilmek isteniyor ise gri dengeleyici renk olarak kullanılabilir. Ayrıca gri yeşil ve mavi gibi renklerle de oldukça uyumlu olacaktır.

Size Özel Başlıklar

Ev Dekorasyonunda Gri

Beyaz ve Grinin Asaleti

Sade ve şık bir salon elde etmek isteyen kişiler griyi daha sakin bir tonla kullanmalıdır. En sakin renk tonu olan beyaz ve grinin asaleti birbiri ile uyumlu olmasına neden olacaktır. Bu iki renk odadaki pozitif enerjiyi yükseltecek ve kişiler arasındaki iletişimi arttıracaktır.

Ev Dekorasyonunda Gri

Gri Tuğla Dekorasyonu

İddialı bir salon elde etmek isteyen kişiler gri tuğlaları tercih edebilirler. Bu dekorasyon odanın yalnızca tek duvarında uygulanır ise hem iddialı hem de modern duracaktır. Grinin yanı sıra tuğlaların bir kısmının kırmızıya boyanması da dekorasyonu destekleyecektir.

Galeri

Ev Dekorasyonunda Gri Ev Dekorasyonunda Gri Ev Dekorasyonunda Gri Ev Dekorasyonunda Gri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu