Genel

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi / Evinizi dekore ederken kullanacağınız renkleri özenle seçmeniz gereklidir. Üzerine düşünülmeden yapılan hızlı seçimler sonucunda, birçok kişi hayal kırıklığına uğrar. Halılar, mobilyalar ve diğer bütün aksesuarlar bir uyum içerisinde olmalı ve dekorasyon tamamlanmalıdır. Bu yazı içerisinde ev dekorasyonunda bej rengi kullanmanın öneminden bahsedeceğiz.

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Bej rengi dekorasyon esnasında düzenleyen bir renktir denilebilir. Birçok farklı renk ve desendeki mobilya ile uyum sağlayabilir. Bu nedenle renkler kombinlenirken üçüncü bir renk olarak tercih edilebilir. Birbirinden bağımsız olarak seçilen aksesuarlar, bej rengi ile birbirine bağlanabilir. Bu sayede alan içerisinde bütün bir uyum yakalanabilir. Bej renginin kullanımı evin dekorasyonunda şıklık ve profesyonellik oluşmasına neden olur.

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Ferah Salonlar İçin Bej Rengi

Dekorasyonun en önemli püf noktalarından birisi de küçük odalar için açık renk kullanmaktır. Açık renk, dekorasyonda odayı olduğundan geniş göstermek için gereklidir. Eğer dar ya da az ışık alan bir odaya sahipseniz ferah bir salon elde etmek isteyebilirsiniz. Ferah salonlar için bej rengi kullanabilir ve kendinize konforlu bir oda elde edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Evin olduğundan aydınlık durmasına yardımcı olan bu renk, büyük mobilyalarda tercih edilebilir. Ancak odanız büyük ise yalnızca uyum için de bej rengini tercih edebilirsiniz. Aksesuarlarda bej rengine ağırlık verebilir ve odadaki diğer eşyaları bu renk ile bütünleştirebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Size Özel Başlıklar

Bej Renginin Uyumlu Olduğu Renkler

Bej renginin uyumlu olduğu renkler oldukça kolay bir şekilde seçilebilir. Sade bir görünüme sahip olması nedeni ile hemen hemen her renk ile uyum sağlayacaktır. Özellikle siyah, lacivert, mavi ve toprak tonları tercih edilmektedir. Toprak tonları, bej rengi ile kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Bu nedenle bu iki rengi bir arada içeren mobilyalara rastlamak mümkündür.

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Sadeliği, süsleme ile taçlandırabilir ve kendinize hareketli odalar sağlayabilirsiniz. Bej rengi, sade olması nedeni ile desenli mobilyalarda da şık bir görünüm sağlar. Eğer işlemeli ve ağır desenli mobilyalar tercih edecekseniz, dengelemek amacı ile kullanabilirsiniz. Halıda, perdede, aksesuarda ve çeşitli mobilyalarda bej renginin uyumundan yararlanılarak kusursuz bir dekorasyon yakalanabilir.

Galeri

Ev Dekorasyonunda Bej Rengi Ev Dekorasyonunda Bej Rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu