Geri Dönüşüm Fikirleri

Eskitme Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Eski Mobilyaları Dönüştürme ve Dekorasyon Fikirleri

Mobilyalar zaman içerisinde eskirken eski mobilyaları dönüştürme ile son derecede şık dekorasyonlar yapılabilmektedir. Evlerinin dekorasyonlarını eski mobilyaları ile dekore etmek isteyen kişiler bu eski mobilyaları dönüştürerek dekorasyonlarını yapabilirler. Özellikle de eskitme tarzında olan mobilya boyama ve dekoratif bir görünüm kazandırmak için onları son derecede şık ve modern bir hale getirmek mümkündür. Böylelikle de son derecede şık ve tarz bir dekorasyon yapılabilmektedir.

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Eski Mobilyalarla Dekorasyon Fikirleri

Eski mobilyalarını değiştirmeden dekorasyonlarını değiştirmek isteyen kişiler eski mobilyalarla dekorasyon fikirleri sayesinde bu isteklerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu noktada kesinlikle nasıl bir dekorasyon yapacakları ve hangi eşyaları değerlendirmek istediklerine karar vermeleri gerekmektedir. Eski eşyalardan son derecede şık yeni mobilyalar yapılabilmektedir. Örneğin kahve rengi eskitme modelde olan bir sehpa beyaz renge boyanarak dekorasyona dahil edildiğinde son derecede şık bir görünüm sağlayabilmektedir.

Eski koltukları değiştirmeden onları değiştirerek dekorasyon yapmak da mümkündür. Eskitme modelde olan koltuk modellerinin yüzlerini değiştirmek ve tahta olan kısımlarını da farklı bir renge boyamak onları bambaşka bir hale getirecektir. Adeta eskilikten eser kalmayacak ve yeni gibi görüneceklerdir. Bunun için öncelikli olarak bir mobilyacıya gidilebilir.

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Eski mobilyalarda yapılmak istenen değişiklik söylenerek son derecede düşük bir maliyetle koltuklar olduğundan çok farklı bir hale getirilebilmektedir. Yine dekorasyonda koltukların yeni haline uyumlu olarak perde, hali ve abajur gibi diğer eşyalar da eklenerek son derecede farklı bir dekorasyon yapılabilir.

Eskitme mobilya boyama ve dekoratif görünüm kazandırmak için onları dönüştürmenin en etkili yollarından birisidir. Genellikle kahve tonlarında olan bu eşyalar daha aydınlık renklere boyanarak oldukça modern bir forma sokulabilir. Özellikle beyaz, krem ve kemik rengi gibi renklere boyanmaları dekorasyon için hazır hale gelmelerini sağlayacaktır. Yine evlerdeki eski tahtadan süs eşyaları da boyanarak dekorasyon için şık bir biçimde kullanılabilir. Yine eski bir sehpa boyanarak bahçeye konulabilir.

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Size Özel Başlıklar

Üzerine de birkaç çiçek ile son derecede şık bir hale getirilebilir. Ev dekorasyonları eski mobilyalarla yapılarak adeta restore edilmiş gibi bir hale getirilebilir. Üstelik bunun son derecede düşük maliyetlerle yapılması da önemli bir avantajdır.

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Mobilya Boyama Ve Dekoratif ÖrneklerEski bir komodin boyama ile yenilenmiş modelidir.

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Eski masalarınızı zımpara ve boya ile yepyeni hale getirebilirsiniz.

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Mobilya Boyama Ve Dekoratif Örnekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu