Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Eski Fon Perdeler ile Geri Dönüşüm

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir? Modasının geçmesi ya da yıpranması nedeniyle fon perdelerini değiştiren kişiler eksi fon perdeler ile geri dönüşüm yaparak onları değerlendirebilirler. Bu perdeler özellikle de dekorasyona yeniden kazandırılabilir. Masa örtüsünden çantaya, kravattan süslemeye ve saç tokasından kırlente kadar pek çok konuda eski fon perdeler kullanılabilir. Atmak yerine değerlendirmek isteyen herkes eski fon perdeler ile biri birinden farklı ve kullanılabilir eşyalar yapabilirler.

Evlerinde eskiyen ya da modası geçen eşyaları atmak yerine değerlendirmek isteyen kişiler fon perdeler ile de biri birinden farklı geri dönüşümler yapabilirler. Özellikle de kumaşı ve rengi çok beğenilen fon perdeler bu noktada geri dönüşümle son derecede şık eşyalara dönüştürülebilir. Böylelikle de bu eşyaları atmak yerine evin farklı bir yerinde farklı bir dekor ürünü olarak kullanmak mümkün hale gelir.

Eski Perdelerle Dekorasyon

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir? Atmak yerine değerlendirmek isteyen kişiler eski perdelerde dekorasyon yapabilirler. Eskiyen bir fon perde özellikle de son derecede şık kırlent yüzü olarak kullanılabilir. Aynı zamanda bu perdeler ile son derecede rahat ve şık bir evcil hayvan yatağı yapmak da mümkündür.

Eskiyen fon perdeler ile yapılabilecek en iyi geri dönüşümlerden bir tanesi de sandalye kaplamadır. Özellikle de kumaşının dokusunun ve renginin çok beğenildiği fon perdeler çöpe gitmek yerine sandalyeleri kaplayarak ev dekorasyonunda yerini alabilir.

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Eski perdeler ile yapılabilecek en iyi geri dönüşümlerden bir tanesi de raflıktır. Özellikle de fazla eşyaların konulması adına evin içerisinde yeteri kadar çekmece yoksa perdeler ile cepleri olan bir raf askılık yapılabilir. Böylelikle de küçük eşyalar bu ceplere doldurularak rahatlıkla ulaşılabilir.

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Size Özel Başlıklar

Eski perdelerle geri dönüşüm yapmak isteyen kişiler bu perdeler ile toka, kravat ve çanta gibi eşyalar da yapabilirler. Özellikle de uçları kupür ve dantel gibi olan perdeler son derecede şık yastık kılıfları haline de gelebilir. Bu da ev dekorasyonları için son derecede şık bir detay oluşturabilir. Yine bu perdeler ile son derecede şık bir eldiven dikmek de güzel bir geri dönüşüm fikridir. Makrome saksılık yapımı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Eski Fon Perdelerden Neler Yapılabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu