Bebek ve Çocuk Odası

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Erkek çocuk odası modelleri çocuğun yaşına uygun şekilde olmalıdır ve onun ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Erkek çocuk odası modellerine bakarken ilk olarak onun zevki ve gereksinimlerini göz önünde bulundurmalısınız. Henüz çocuk yaşta olduğu için daha eğlenceli ve figürlü modeller tercih edebilirsiniz. Örneğin bir gemiyi andıran yatak başlıkları ve çalışma masası farklı bir tercih olabilir.  Aynı zamanda oyun karakterlerinden oluşan dolap ve yataklar da yine çok sık tercih edilir.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Çocuk odası modellerinde ya daha klasik modeller ya da daha oyun karakterlerini andıran modeller tercih edilir. Birçok modelde günümüzde erkek çocukların sevdiği çizgi film ve oyunlardan esintiler görülür. Bunlar hem çocuğun odasını sevmesinde hem de orada zaman geçirmeyi istemesinde etkilidir. Bu yüzden daha eğlenceli bir erkek çocuk odası tasarlamak onun için de iyi olacaktır.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

En Yeni Erkek Çocuk Odası  Modelleri

 arasında daha farklı ve eğlenceli tarzların yer aldığını görebilirsiniz. Günümüzde en beğenilen animasyon filmlerinden de esinlenmiş olan dekorasyoncular, bunlardan izler taşımıştır. Özellikle dolaplar üzerinde farklı film karakterlerinin yansıması bulunabilir. Araba modelli yataklar, korsan gemi tarzında dolaplar ve yataklar çok sık tercih edilir. Aynı zamanda erkek çocukların ağırlıklı sevdiği kırmızı ve siyah renkler de çok kullanılır.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Erkek odalarında genelde daha çok siyah ve kırmızı tonlarının tercih edildiğini görebilirsiniz. Açık renklerin çok tercih edilmediği bu odalarda özellikle farklı tarzların yansıması mümkündür. Daha spor ve eğlenceli eşyalardan oluşan bu odaların çocuğun oyun alanına müsait olması gerekir. Odayı tasarlarken eşyaların çok yer kaplamaması önemli bir ayrıntıdır.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Size Özel Başlıklar

En Farklı Erkek Çocuk Odası Modelleri

En farklı erkek çocuk odası modelleri arasında daha çok onların sevdiği filmlerin görsel olarak yansıması bulunur. Örneğin örümcek adam şeklinin dolaplar üzerinde olması, çalışma masasının daha eğlenceli yapıda olması gibi. Bunlar erkek çocuklarının sevdiği ve içinde bulunmak istediği oda şekilleri arasında yer alır. Aynı zamanda çocuğa oda tasarlarken çalışma alanı ve oyun alanı yaratmak önemli olacaktır.

Galeri

Erkek Çocuk Odası Modelleri Erkek Çocuk Odası Modelleri Erkek Çocuk Odası Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu