Ev DekorasyonuOturma Odası

Enza Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Enza Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Enza mobilya koltuk modelleri çok uzun yıllar boyunca ülkemizde mobilya alanında adını duyurmuş ve birçok müşteri tarafından övgüyle bahsedilmiş bir mobilya markasıdır. Mobilya markaları arasında ülkemizde müşteri ağı en fazla olan mobilya mağazalarından bir tanesi olması nedeniyle hem ürün çeşitliliği bakımından oldukça fazladır. Hemde uzun yıllar boyunca kalitesinden asla ödün vermeden devam etmektedir. Bu nedenle mobilya almak isteyen kişiler için Enza mobilya öneririz.

Enza Mobilya Koltuk Modelleri Önerileri

Her sene yeni modelleri ve konforlu mobilyaları ile beğeni toplamaya devam eden Enza Mobilya bu senede yeni mobilyaları ile alıcılarını bekliyor. Bu sene genellikle krem ve gri tonlarının ağırlıklı olarak tercih edildiği oturma gruplarında renkli çeşitlerde mevcut. İsteyen kişilerin renk çeşitlerine ulaşabiliyor olması da Enza Mobilyanın bir avantajı olarak değerlendirilebilir.

Enza mobilyanın yeni koltuk modellerinden birkaç tanesini sizlere öneriyoruz.

SONA Koltuk Takımı

Enza Mobilya Koltuk Modelleri

Sona koltuk takımı; modern zamanın inceliklerini üzerinde taşıyan ve renk olarak da oldukça ferah bir renk tercih edilmiş olan bir koltuk modelidir.  Birçok özelliği ile yani kırlent uygulamaları, sırt minderinde ve kollarda kullanılan özel dikiş uygulamalarıyla kalitesini ve farkını gösteren bir mobilya markası ve modelidir. Aynı zamanda açılabilir özelliği ile de son derece kullanışlı ve yatak olması ile de misafir ağırlamak için bile uygundur. Bu ve bunun gibi daha pek çok özelliği nedeniyle sizler için Enza mobilyanın sona koltuk takımı serisini öneriyoruz. Aynı zamanda fiyat olarak da 5230 TL dir.

SİMENA Koltuk Takımı

Enza Mobilya Koltuk Modelleri

Simena koltuk takımı; düz ve sade renklerin aksine daha eğlenceli ve hareketli renkler sevenler için mavi rengin ihtişamı ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Sandık özelliği ve istediğiniz zaman yatak olabilme özelliği ile de oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda hem modern hem de ergonomik tasarımıyla enza mobilyadan koltuk takımı almak isteyen kişiler için tavsiye edebileceğimiz koltuk takımı modellerinden bir tanesidir. 7.700 TL fiyatı bulunuyor.

PIEDRA Koltuk Takımı

Enza Mobilya Koltuk Modelleri

Size Özel Başlıklar

Piedra koltuk takımı diğer Enza koltuk takımlarına göre görünüş olarak daha ağır ve büyük bir görünüme sahiptir. Bu özelliği ile de evinde ihtişamı sevenler ama aynı zamanda da sade renkler tercih eden kişiler için tam olarak önerdiğimiz bir koltuk takımı modelidir. 4.821 TL fiyatı bulunuyor.

Enza Home Marlena koltuk takımı modeli

Enza Mobilya Koltuk ModelleriEnza Home Tango koltuk takımı modeli

Enza Home Netha koltuk takımı modeli

Enza Mobilya Koltuk ModelleriEnza Home Chelsea koltuk takımı modeli

Koltuk Takımı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu