Yemek Odası

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu/ Sevilen herkesin bir araya geldiği ve keyifli zamanlar geçirdiği yemek masaları oldukça önemlidir. Bu nedenle kişiler en trend yemek masası dekorasyonu ile birlikte sevdiklerini şık masalarda ağırlayabilirler. 2021 yılının modası olan parçalara dikkat edilir ise yemek masalarında istenilen görünüm elde edilebilir.

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

Her sene farklı parçalar trend olmaktadır, bu nedenle kişiler alacakları dekoratif ürünler konusunda kararsız kalabilirler. Bu yazımızda yıllar geçse de modasını kaybetmeyecek eşyalardan bahsedeceğiz.

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

Yemek Masası Modeli

Öncelikle misafirlerin ağırlanacağı yemek masasında uyum ve düzen hakim olmalıdır. Masada yer alan bütün eşyalar birbiri ile bağımlı olmalıdır. İki ya da üç farklı renk belirlenmeli ve bu renkler ele alınarak dekorasyon yapılması gereklidir.

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

Kişiler yemek masası modeli alternatiflerini aradıkları zaman yıllardır ahşap seçeneği ile karşılaşırlar. Ahşap masalar, yıllar geçse de hiçbir zaman modasını yitirmemektedir. Bunun yanı sıra son zamanlarda cam masalar da ön plana çıkmıştır. Eğer spor bir tarz isteniyor ise ahşap masa kullanımı tavsiye edilir. Ancak daha klasik bir tarz elde etmek için cam masalar tercih edilmelidir. Yüzeyi cam olan bu masalar piyasada birçok farklı modelle yer alır. Kırılmış cam görüntüsü de en çok tercih edilen modeller arasındadır.

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

Size Özel Başlıklar

Yemek Masasında Olması Gereken Aksesuarlar

Yemek masası dekore edilirken olmazsa olmaz aksesuarlar mevcuttur. Öncelikle yemek takımının rengine uygun olarak bir masa örtüsü ve runner seçilmelidir. Yemek masasında olması gereken aksesuarlar arasında bunlara uygun olarak peçete de yer alır. Masa örtüsü ile benzer olan peçete ile sofrada bir bütünlük yakalanabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus renklerdir. Masa örtüsü runner ve peçete ile aynı renk olsa bile daha açık tonlarda olmalıdır. Farklı renk olacak ise runner ve peçete her zaman daha koyu renk olmalıdır.

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

Çiçekler de masayı süsleyecek en güzel detaylardan birisidir. Canlı çiçekler daha maliyetli olabileceği için birkaç çeşit yapma çiçek bulundurmak daha kolay olacaktır. Masa örtüsüne göre çiçek masaya konulabilir. Bu sayede masada bir uyum yakalanır.

Galeri

En Trend Yemek Masası Dekorasyonu En Trend Yemek Masası Dekorasyonu En Trend Yemek Masası Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu