Ev TekstiliMutfak

En Modern Mutfak Perdeleri

En modern mutfak perdeleri evlerin tamamlayıcı bir parçası haline gelmiştir. Bu nedenle her evde bulunan ve odanın ruhunu ortaya çıkaran perdeler dekorasyon açısından da çok önemlidir. Özellikle mutfaklarda bulunan perdeler hem mutfağın daha ferah gözükmesi hem de daha şık bir görünüm sağlanması için seçimi çok önemli olan perde modelleridir. 2021 yılında da mutfakta tercih edebileceğiniz en şık ve en modern mutfak perdeleri hakkında önerilerde bulunacağız.

Mutfak Perdesi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

En Modern Mutfak Perdeleri

En modern mutfak perdeleri seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta mutfaktaki diğer eşyalara uyumlu olmasıdır. Mutfak dolaplarına, halıya ve mutfak masasına uyumlu mutfak perdeleri seçmenizi öneriyoruz. Bu sayede hem daha şık bir görünüm sağlarken aynı zamanda mutfakta bir bütünlük de yakalayabilirsiniz. Salonda ve diğer odalarda tercih edilebilecek perdelere göre mutfakta kullanabileceğiniz perde eşitleri daha sınırlıdır. Ancak bu durum şık perde seçeneklerinin bulunmayacağı anlamına gelmez.

En Modern Mutfak Perdeleri

Piliseli Etek Oymalı Zebra Perde

Mutfakların daha geniş ve aydınlık olmasını isteyenler için güneş ışığından daha kolay faydalanabileceğiniz ve aynı zamanda ortamın daha ferah görünmesini sağlayacak bir mutfak perdesi modeli olan piliseli etek oymalı zebra perdeyi 2021 yılı mutfak perdesi olarak öneriyoruz. Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunması ve evinize uygun boyutlarda ayarlanabilmesi ile de pek çok kişinin zevkine göre seçebileceği modelleri barındırır. Aynı zamanda fiyat olarak da ortalama metrekaresi 43 TL olarak söylenebilir. Tüm bu kullanışlı ve şık görünümü nedeniyle 2021 yılında mutfak perdesi olarak piliseli etek oymalı zebra perde önerebiliriz.

Mutfak Jaluzi Perde

Mutfaklar en fazla yağ, kir ve lekenin bulunduğu alanlar olması nedeniyle perde konusunda da en fazla özeni gösteren alanlardan bir tanesidir. Bizlerde sizlere kir, yağ ve leke tutmayan aynı zamanda da kolay temizlik için son derece ideal olan mutfak jaluzi perdeleri 2021 yılı mutfak perde seçenekleri arasında öneriyoruz. Ahşap ve metal olmak üzere çeşitleri bulunması ile de herkesin mutfağına ve zevkine uygun modelleri bulabilmesi için de imkan sunuluyor. 25mm Jaluzi Perde Alüminyum metrekare fiyatı 95 TL’dir.

En Modern Mutfak Perde Modelleri

En Modern Mutfak Perdeleri

Size Özel Başlıklar

En Modern Mutfak Perdeleri

En Modern Mutfak Perdeleri

En Modern Mutfak Perdeleri

En Modern Mutfak Perdeleri

En Modern Mutfak Perdeleri

En Modern Mutfak Perdeleri

En Modern Mutfak Perdeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu