Yemek Odası

En İyi Yemek Odası Takımı Hangisi?

Yemek Odası Takımı Nasıl Olmalı?

En iyi yemek odası takımı nasıl olmalıdır, sorusunun cevabı için yemek odası takımlarını iyi tanımak gerekiyor. Ek olarak, takımın yemek odası dekorasyonuna uyması, en önemli şart.

Yemek Odası Takımı Nasıl Olmalıdır?

Yemek odası dekorasyonu evin ayrı bir odasında olduğu gibi salon ile birlikte de olabilir. Genelde Türk aile yapısında salamanje daha uygundur. Ama burada da yemek takımı ile salon takımının uyumlu olması gerekir.

Yemek odasında olması gereken özellikler bulunur. Bunlar, kişiden kişiye değişebilir ama temelde yemek takımı denilince bunlar olmalıdır:

  • Yemek masasının açılır kapanır olması, yer tasarrufu açısından önemlidir.
  • Son dönemlerde meşhur olan banklı yemek odası takımları çok kullanışlı değildir. 
  • Yemek takımı sandalyeleri sade tercih edilmeli. Gerektiğinde değişimi çok kolay yapılabilmeli.

Genelde yemek odası takımları, konsol, yemek masası, sandalyeden meydana gelmektedir. Konsol, yemek takımlarını yerleştirmek içindir. Ancak, son zamanlarda konsollar, opsiyonel hale gelmiştir.

İyi bir yemek odası takımında, yukarıdaki tüm unsurlar bulunur. Ek olarak, renk ve tasarım konusunda bolca seçenek sunulur.

En İyi Yemek Odası Takımı Markaları

Son zamanlarda mobilyalarda ağaç sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra sıcak renkler, sadece tasarımları, klasikten sıyrılmış rahat mobilyalar çok dikkat çekmekedir.

Vivense Yemek Odası Takımları

Vivense, son zamanlarda çok sevilen, adından çok söz ettiren bir mobilya markası. Genelde ahşap ve ağaç dokunuşlar yapmakta ve sade – şık anlayışını çok iyi yansıtmaktadır.

En çok tercih edilen Vivense yemek odası takımları şu şekilde:

Size Özel Başlıklar
en iyi yemek odası takımı
Orenda Yemek Odası Takımı Vivense

ORENDA Yemek Odası Takımı 

Bu yemek odası takımının masası, açılır kapanırdır. Yemek odası takımı içinde ayna, konsol, dört sandalye ve yemek masası bulunur. Güncel fiyatı ise 6.840 TL.dir

BERRAK Yemek Odası Takımı

En İyi Yemek Odası Takımı
Berrak Yemek Odası Takımı

Vivense Berrak yemek odası takımı, daha sıcak bir konsept sunmaktadır. Takım içerisinde bir adet yemek masası, dört sandalye ve konsol bulunmaktadır. Masa, ortadan açılarak büyütülmektedir. Fotoğraftaki bank, fiyata dahil değildir. Ürünün güncel fiyatı 9.814 TL.dir. 

Not: Vivense ürünlerinde, kumaş değişimi yapılmaktadır. Ayrıca bunun için internet sitesi yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu