Bebek ve Çocuk Odası

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri

En çok tercih edilen beşik modelleri farklı şekillerde karşımıza çıkar ve oldukça çeşitlidir. Günümüzde artık eskisi gibi beşik çeşitleri sınırlı değildir ve aksine çok fazladır. Her bebeğe ve tercihinize uygun şekilde beşik modellerine göz atabilirsiniz. En çok tercih edilenler arasında özellikle taht şeklinde olan beşik modelleri yer alır. Bunlarla beraber araba şeklindeki beşik modelleri de bebek odasına en yakışan modellerdendir. Bebek beşiklerinin katlanabilir ve taşınabilir şekilde olması genelde aranan kriterlerdendir.

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri
En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri

Bebek beşiklerinin yapısının katlanabilir olması onu istediğiniz odaya kolay bir şekilde taşımanızı sağlar. Aynı zamanda bebek beşikleri çok ağır yapıda olmazsa onları daha kolay taşıma imkanınız olur. Bununla beraber bebek beşiklerinin hafif yapıda olması ve sallanmasının yeterli olması gerekir. Beşiklerin alttan destekli ve sağlam olması da bebek sağlığı için önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri

En Beğenilen Beşik Modelleri

En beğenilen beşik modelleri genelde yüksek yapılı olanlardır ve alçaklar pek tercih edilmez. Çünkü yüksek yapılı beşik modelleri bebeğin indirilip kaldırılmasında daha kolaylaştıran etkiye sahiptir. Alçak yapılı olanlar ise daha zor hareket etmenize neden olur. Bu yüzden yüksek ve sağlam yapıdaki bebek beşiklerini alarak bebeğinizi koruyabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri

Bebek beşik modellerine baktığınızda daha çok orta ve küçük yapılı beşikler tercih edilir. Çünkü büyük ve gösterişli beşikler bir zaman sonra kullanışsız olur. Beşikler zaten birkaç ay kullanılır ve sonrasında bebeklere yetersiz gelir. Bu yüzden beşik alırken dilerseniz yatak şeklini alma özelliği bulunanları tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğiniz büyüdüğünde de beşiği uzun süre kullanabilir ve beşiği kaldırmak zorunda kalmazsınız.

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri

En Modern Beşik Modelleri

En modern beşik modelleri arasında özellikle çat görünümlü beşik modelleri sık sık tercih edilir. Bunların üst kısmında tül olması ve oyuncaklar asılması da bebeklerin çok hoşuna gider. Aynı zamanda bebek odasına çok yakışan tüllü beşik modelleri, odaya ayrı hava katar. Odanın daha şirin ve bebeğe hitap etmesi adına renkli beşikler de tercih edebilirsiniz. Puantiye desenli beşikler hem çok şık hem de bebekler için tatlı bir görünüm kazandırır.

Size Özel Başlıklar

Galeri

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri
En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri 

En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri En Çok Tercih Edilen Beşik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu