Diğer

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

En çok boyanan duvar renkleri söz konusu olduğunda en çok tercih edilen renkler kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. En çok boyanan renklerin beğenildiği görüşünden yola çıkarak boya yapmak isteyen kişiler bu tarz içerikleri araştırmaktadır. Peki en çok boyanan duvar renkleri hangileridir, birlikte bakalım:

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Sıklıkla kullanılan boya renkleri dönem eve renkleri modasına göre değişiklik göstermekle birlikte; bazı zamansız renklerin bu konuda ön plana çıktığı görülmektedir. Bunların başında her alanda çok sevilen beyazın tüm tonları gelmektedir. Ancak beyaz elbette kullanılan tek renk değildir. Bunun yanı sıra bej renginin de duvarlarda yoğun bir şekilde tercih edildiği bilinmektedir.

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Kum Beji En Çok Tutulan Duvar Boya Renkleri

Kum beji en çok tutulan duvar boya renkleri pek çok kişinin tercih ettiği bilinen ve sıklıkla uygulanan renkler arasında yer alır. Bej renginin bir tonu olarak öne çıkan ve çok sevilen bu rengini çok tercih edilmesinin nedenlerinden birisi; hem birbirinden farklı çok fazla renkle kombinenebilmesi hem de ahşap tondaki mobilyalar ile çok yakışmasıdır.

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Özellikle beji renk duvarların üzerinde dikkat çekecek tonlarda beyaz, sarı ya da siyah içerikli renkleri patlatan dekorlar ya da süsler kullanılabilir. Kum bejinden sonra yoğun olarak kullanılan bir başka renk de çakıl taşı olarak bilinen ve uzun yıllardır kullanımı ile artık geleneksel hale gelmiş olan bir ara tondur.

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Size Özel Başlıklar

Gri alt tonlu olmakla birlikte içinde yeşilin tonlarının barındığı oldukça farklı ve kendine has bir renktir. Daha sakin ve mat tonları tercih edenler için oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda beyaz ve tonlarıyla çok yakışır. Kendi içinde çok güzel bir renk olmakla birlikte; beyaz gibi dengeleyecek bir içerikle birlikte değerlendirilmesi tavsiye edilir.

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Modern Duvar Renkleri

Modern duvar renkleri arasında yukarıda sayılan kum beji ve çakıl taşı gibi tonları sıralayabiliriz. Bunun yanı sıra fildişi rengi ve buz mavisi tonlar da aynı şekilde en yeni ve sevilen renkler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte gri renk kullanımı her zaman modern tasarımlarla bir arada kullanılır. Pudra ve mercan gibi farklı renkler de duvarlarında alışılmışın dışında ve hoş durumlar elde etmek isteyen kişiler için idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu