Diğer

Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli şömine modelleri, evlerini dekore etmekten yana olup bu tarz detaylara önem veren bireyler tarafından tercih edilmektedir. Hem dekoratif görünümü hem de ısıtma özelliği sayesinde oldukça revaçta olan elektrikli şömineler, birbirinden farklı model ve fiyat seçeneklerine sahiptir. Başlıca tercih edilen modeller, şu şekilde sıralanabilir: Elektrikli şömine modelleri

Elektrikli şömine modelleri

  • 3 renkli plazma elektrikli şömine
  • Alev sesli elektrikli şömine
  • Önden üflemeli elektrikli şömine
  • 8 renkli ve sesli elektrikli şömine
  • Bluetooth özellikli elektrikli şömine

Sıralanan bu modeller, daha pek çok seçenekleri ile birlikte piyasada satışa sunulmaktadır. Fiyat bilgilerini inceleyerek bu dekor ürününü tercih edebilir ve aynı zamanda ısınma ihtiyacınızı da giderebilirsiniz.

Elektrikli şömine modelleri

Elektrikli Şömine Özellikleri

Genellikle dağ evlerinden aşina olunan ve sağladığı atmosfer sayesinde pek çok güzel anı oluşmasını sağlayan şömineler, teknolojinin gelişmesi sayesinde evlerde de kullanılabilmektedir. Elektrikli şömine olarak adlandırılan bu ürünler, elektrikli şömine özellikleri kapsamında incelenmekte ve ihtiyaca uygun olanı tercih edilmektedir. Her ürünün farklı özelliğe sahip olmasının yanında başlıca sıralanabilecek ortak özellikler şunlardır:

Elektrikli şömine modelleri

  • Isıtıcı özelliğe sahiptir.
  • Termostatlı ve aynı zamanda uzaktan kumandalıdır.
  • Kolay kurulum imkanına sahiptir.
  • Dijital göstergesi sayesinde ortamın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz.

Bazı üst düzey ürünlerde ise ses efekti ve bluetooth bağlanma özelliği de bulunmaktadır. Özellikle bağlanma özelliği sayesinde hem ürünü uzaktan kontrol edebilir hem de müzik listenizi bağlayarak şarkı dinleme keyfi yaşayabilirsiniz.

Elektrikli şömine modelleri

Size Özel Başlıklar

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli şömine ne kadar elektrik harcar veya faturalara yansıması nasıl olur gibi soruların fiyat konusunda ele alındığını söylemek mümkün olacaktır. Henüz yeni olması ve pek çok yeni ürünü bünyesinde barındırması kapsamında elektrikli şöminelerin bir tık pahalı olabileceği görülmektedir. Her bütçeye uygun ucuz seçenekler olsa da fazla özelliği bulunan ürünlerin daha maliyetli olduğunu söylemek mümkündür.

Elektrikli şömine modelleri

Söz konusu bu alışverişlerde elektrikli şömine fiyatları ilk etapta incelenmekte ve buna göre bir seçim yapılmaktadır. Bazı mağazalarda taksit imkanının olması sayesinde de elektrikli şömine alışverişi gerçekleşebilmektedir. Net fiyat bilgileri için internet mağazalarına göz atabilir veya piyasa fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Galeri

Elektrikli şömine modelleri Elektrikli şömine modelleri Elektrikli şömine modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu