Diğer

Duvar Saati Modelleri

Duvar saati modelleri, Modern evlerin vazgeçilmezi sadece saati göstermekle kalmıyor aynı zamanda evler için mükemmel bir dekor oluyor. Piyasada çeşit çeşit duvar saati modelleri bulunmakta ve aynı zamanda ister tek parça veya birden fazla aynadan oluşan duvar saatlerini seçebileceksiniz. Bu modeller arasında seçilen aynalı modeller oldukça ucuz fiyatlı ve oldukça hoş modeller arasında bulunmaktadır. Birçok modeller arasında tercih edebileceğiniz saatleri sizler için derledik.

Duvar Saati Modelleri

Ahşap Duvar Saati Modelleri

saat seçerken değerlendirebileceğiniz ahşap saat modelleri seçebileceğiniz alternatifler arasında bulunmaktadır. Evinize, işyerinize ve daha birçok ortamında kullanılan bu saatler odanın havasını tamamen değiştirecektir. Bununla birlikte eskitme ahşaplar ve daha birçok ahşap saat modelini tercih edebilirsiniz.

Duvar Saati Modelleri

Büyük Duvar Saati Modelleri

Özellikle duvar saati arıyorsanız büyük ve aynalı modelleri seçebilirsiniz. Son derece yakışan büyük modellerde zamanda dilediğiniz ölçüler için duvar saati yaptırabilirsiniz. Sınır boyut ve model seçenekleri için evinize ve odalarınıza en uygun duvar saatli modelleri için uygun fiyatlı modeller bulunmaktadır. Bununla birlikte sadece aynalı modeller değil çeşitli el işi ile yapılmış duvar saatlerini de salonlarınız için tercih edebilirsiniz.

Duvar Saati Modelleri

Klasik Tasarımlarda Duvar Saatleri

Klasik ve eski tasarımlar dikkatinizi çekiyorsa antika duvar saatlerini tercih edebilir veya üzerinde birkaç küçük değişiklikle kullanabilirsiniz. Özellikle İngiliz tarzı ev dekorasyonlarında kullanılan antika saatler ev içerisinde ihtişamlı bir hava yakalamanıza yardımcı olabilmektedir. Özellikle ahşap duvar saatleri görünümünde olan klasik saatler evinize farklı bir hava katacaktır.

Duvar Saati Modelleri

Size Özel Başlıklar

Modern Duvar Saatleri

Modern ev dekorasyonlarında duvar saatleri genellikle daha minimalist olarak kullanılır. Daha sade bir duvar saati modeli ile birlikte sadelik ve sakinliği vurgulamalıdır.  Mermer görünümlü duvar saatlerini tercih edebilir, hatta çerçevesiz duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. bu tarz duvar saatleri hem evinizi hem de dekorasyonunuzu olduğundan çok daha iyi gösterecektir.

Duvar Saati Modelleri

Özellikle çerçevesiz olan duvar saatleri modelleri son yıllarda en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Eğer modern bir hava istemiyorsanız daha süslü duvar saatleri ve konsept tasarımlara sahip olan çok parçalı duvar saatlerini tercih edebilir ve odalarınıza göre dekor edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu