Diğer

Duvar Nişleri Modelleri

Duvar nişleri modelleri son zamanlarda bir hayli dikkat çekmeye devam etmektedir. Özellikle de son zamanların dekorasyon modası denildiğinde ilk akla gelen tasarımlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz, duvar nişleri olarak bilinmektedir. Duvar nişlerinin birden fazla rengi ve tasarım modeli olduğu için; aralarından tercih yapmanız da mümkün olacaktır. Aynı zamanda, bir yerden ürün satın almak istemiyorsanız; mobilyacılara kendi tasarımlarınızı yaptırmanız da mümkün olacaktır. Özellikle de kendinize ait olan bir tasarım çiminiz varsa, duvar nişi için tasarım yaptırma şansınız çok daha yüksek olacaktır. Bu durum işlemlerinizin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine de olanak tanıyacaktır. Ancak fiyatlandırmalarınız da bu doğrultuda olacaktır. Duvar nişleri modelleri

Duvar nişleri modelleri

Duvar Nişi Renkleri

Duvar nişi renkleri, birçok farklı kombinasyona sahip olsa da en sık tercih edilen rengin beyaz olduğu bilinmektedir. Duvar nişleri, genel olarak duvara monteli bir görünüm gösterdiği için; duvar rengi ile uyum içerisinde olması da çok önemli bir husus olacaktır. Birçok kişi, duvar renklerini beyazdan yana tercih etmeye devam ettiği için; duvar nişlerini de beyaz yaptırmak isterler. Bununla beraber en sık tercih edilen ikinci renk ise; siyah olarak bilinmektedir. Siyah duvar nişleri de duvara monteli tasarımlar olarak bilinmektedir. Özellikle de siyah duvar renklerini ya da kaplamalarını seven bir iki iseniz, niş modellerinizi de siyah yapmanız sizin için çok daha doğru olacaktır.

Duvar nişleri modelleri

Duvar Nişi Boyutları

Duvar nişi boyutları, tek bir seçenek gibi sanılıyor olsa da bu tamamen yanlıştır. Bazı insanlar, duvar nişlerini televizyon ünitesi şeklinde kullanmayı tercih ettiğinden dolayı; daha çok büyük yapılardan tercih etmeye devam ediyor olsa da bazı kişilerin, ufak tefek aksesuarlarını sergilemek amacıyla duvar nişi almaya devam ettiği de verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda evinde bulunan çiçekleri, nişlere koyarak hoş bir görünüm elde eden kişiler de mevcuttur. Üstelik duvar nişleri, yalnızca salonda bulunması gereken bir aksesuar değildir. Evinizin sevdiğiniz herhangi bir bölgesine, duvar nişi döşettirerek harika bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır.

Galeri

Duvar nişleri modelleri Duvar nişleri modelleri Duvar nişleri modelleri

Size Özel Başlıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu