Ev Aksesuarları

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Duvar dekorasyonunda tablo/ Evi dekore ederken kişilerin dikkat etmesi gereken birçok ayrıntı mevcuttur. Evin dekorasyonunu tamamlayan en önemli aksesuarlardan birisi de tablo seçimleridir. Duvar dekorasyonunda tablo doğru bir şekilde seçilir ise odaya başka bir hava katılabilir.

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Mekanı tamamlayan bir tablo ile kişiler istedikleri görünümü elde edebilirler. Ancak piyasada yer alan binlerce farklı tablo seçeneği mevcuttur. Bu nedenle kişiler seçim yapmakta zorlanabilirler.

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Tablo alırken kişilerin en dikkat etmesi gereken nokta odaya yakışmasıdır. Ucuz ya da pahalı fark etmeden odaya uyum sağlaması oldukça önemlidir. Kişiler pahalı tabloları satın alabilir ve zevkli bir seçim yapabilirler. Ancak odadaki mobilyalara uyum sağlamayan tablolar ne kadar güzel olursa olsun yanlış seçim olacaktır.

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Rustik Kanvas Tablo İle Dekorasyon

Eğer rustik mobilyalara sahipseniz, rustik tarzı desteklemek adına rustik kanvas tablo ile dekorasyon yapabilirsiniz. Özellikle ahşap eşyaların kullanıldığı odalar için bu tablolar oldukça iyi bir alternatif olacaktır. Bu tablolarda yer alan soyut kavramlar ile kişiler odalarına derin bir hava katabilirler.

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Size Özel Başlıklar

Doğru Boyutlarda Tablo Seçimi

Tabloda dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de odaya uygun boyutlarda olmasıdır. Seçilen tablo şık olsa bile odaya yakışacak bir orantıda olmadığı zaman yakışmayacaktır. Tablo kullanmanın belirli kuralları vardır ve bu kurallara uyulması gereklidir. Bu kurallar içerisinde en önemlisi eğer tablo bir mobilyanın üzerinde yer alacak ise en az üçte ikisi kadar büyük bir boyutta olması gereklidir.

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Kişiler bazen doğru boyutlarda tablo seçimi yapmak için özellikle büyük tablo arayışına girebilirler. Ancak küçük ve birbiri ile bağlantılı çoklu tablolar ile istenilen görünüm elde edilebilecektir. Asimetrik bir düzen ile şıklık sağlanabilmektedir. Birbirini tamamlayan farklı tablolar ile dekorasyon yapılabilir.

Duvar Dekorasyonunda Tablo

Tabloda Doğru Renk Seçimi

Odada yer alan renklere uygun olarak tablodaki renklere dikkat edilmelidir. En önemlisi tabloda birbiri ile uyumlu renklerin yer almasıdır. Ahenkle dans eden renkler odayı tamamlayacaktır. Ancak bazen zıt renklerle de uyum sağlanabilmektedir. Önemli olan zıt renklerin de birbiri ile yakışmasını sağlamaktır. Doğru renk seçimi ile istenilen dekorasyon elde edilebilir.

Galeri

Duvar Dekorasyonunda Tablo Duvar Dekorasyonunda Tablo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu