Diğer

Duvar Boyası Renkleri

Duvar boyası renkleri, Ev içerisinde yaptığınız dekorasyonun tamamlayıcı ögelerinden olan boyalarda akıllıca seçim yapıldığı zaman göz zevkinize hitap edebilir. Renk kullanımında ise başlıca dikkat edilmesi gereken konu duvar rengine karar verirken birçok renk seçeneği çıkmaktadır. Duvar boyası renkleri arasında bulunan beyaz renk özellikle birçok kişinin tercihi olmaktadır. Aydınlık bir evde oturmak isteyen kişiler daha açık renkleri tercih edebilirler.

Duvar boyası renkleri

Açık Renkli Duvar Boyası Renkleri

Renklerin açık tonu genellikle ev boya renkleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle beyaz rengin alt tonlarından olan kremsi beyaz renkli oldukça yumuşak ve sıcak bir renk olmaktadır. Bu renk tonunuz kullanırken ortamın aydınlık görünmesini sağlayacak ve çoğu odayı daha ferah gösterecek. Açık renkli duvar boyası renkleri konusunda en popüler renkler,

Duvar boyası renkleri

  • Serin, soğuk beyaz rengi, beyazın bir alt tonu olmaktadır ve sıcak beyaza göre daha soğuk bir renge sahiptir. Bu renk tonu daha enerjik ve soğuk mekanlar için kullanılır ve özellikle resmi mekanlar elde etmek için kullanılan bir renktir.
  • Grimsi beyaz rengi, griye çalan beyaz tonu ile beraber sofistike bir renk olmaktadır. Beyaz rengin sadeliği konusunda özellikle gri renk tonları mobilyaları daha öne çıkartmaktadır. Bembeyaz tonlardan sıkılanlar için oldukça iyi bir alternatiftir.
  • Kum beji duvar renkleri, bu seneki duvar boyası renkleri arasında bulunmaktadır. Evlere modern bir görünüm yarayan bu renkler her türlü eşya ile uyum sağlayabilir ve klasik, sofistike bir hava yaratır.

Duvar boyası renkleri

Evi Aydınlık Gösteren Boya Rengi

Özellikle dar odalar için alternatif olan ve evi aydınlık gösteren boya rengi en fazla tutulan boyalar olmaktadır. Bu boya modelleri arasında bulunan mavi rengi, özellikle trend renkler arasında bulunmaktadır. Özellikle bebek mavisi tonları sevilen tonlar arasında.

Duvar boyası renkleri

Deniz kabuğu duvar boya renkleri yine bu yılın en çok boyanan duvar renkleri arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte daha nötr bir renkte gri rengi kullanılabilir. Gri duvar boya renkleri ve son dönemde popülerleşmeye başlayan boyalardan biri olmaktadır. Farklı tür ve stilden her türlü mobilyaya uyum sağlayabilir.

Size Özel Başlıklar

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu