Diğer

Duvar Ayna Kaplama

Duvar ayna kaplama nasıl yapılır, ne işe yarar? Duvarlarda farklı renklerin tercih edildiği bilinmektedir. Ancak gün geçtikçe ev içi dekorasyonlarda yeni bir tasarım ortaya çıktı. Bu tasarım duvar ayna kaplama çeşitleridir. Aynalı duvarlar hoş bir görüntü sağlarken ev içinde yansıma yarattığı ve farklı modellere sahip şekilleriyle birçok evde tercih edilen güzel bir dekor haline geldi.

Duvar Ayna Kaplama

Bir duvarı tamamen ayna ile kaplamak ya da bir kısmını kaplamak mümkündür. Bu şekilde dekorasyon amacıyla alınan, gereksiz yer kaplayan aynalı dolaplara ihtiyaç kalmamış oldu. Evinizde güzel bir görüntü oluşması ve mobilyalarınızın ön plana çıkması için  kesinlikle tercih edilmelidir.

Duvar Ayna Kaplama Modelleri

Duvar ayna kaplama modelleri birçok farklı şekilde bulunabilmektedir. Genellikle bu modeller çizgili desenler ve farklı renk geçişlerine sahip aynalarla bilinmektedir. Bir aynanın sade olması ev için istenen dekor etkisini yaratmıyorsa, sade ayna kaplama yerine şu farklı modeller tercih edilebilir;

Duvar Ayna Kaplama

  • Pleksi ayna duvar kaplama
  • Baklava dilim ayna duvar kaplama
  • Kenarlı (altıgen) ayna duvar kaplama
  • Piyano ayna duvar kaplama

genellikle bir şekil verilerek duvar üzerinde ayna yansıması verilmesine denir. İsteğe bağlı olarak çeşitli şekillerde kalpler, kelebekler vb. kullanılmaktadır. Baklava dilim aynada adından anlaşılacağı gibi baklava deseninde şeritler yer almaktadır. Altıgen şekilli aynalarda oldukça yaygın kullanılırken, piyano ayna duvar kaplama ise düz şeritlerle aynanın ayrılıyor olması olarak bilinmektedir.

Duvar Ayna Kaplama

Duvar Ayna Kaplama m2 Fiyatları

Evlerinde duvar ayna kaplama yapmak isteyenler fiyatını merak edebilmektedir. Duvar ayna kaplama m2 fiyatları desene ve modele göre değişmektedir. En sade model olarak düz ayna duvarlar ortalama 200 – 300 lira arasında değişirken her model farklı yüksek fiyatlarla artış gösterebilmektedir. Bu desenlerle duvarlarınızı aynalı hale getirmek için birçok farklı işletmeden istediğini modeli seçmeniz yeterli olacaktır.

Size Özel Başlıklar

Duvar Ayna Kaplama

Duvar Ayna Kaplama Yorumları

Duvar ayna kaplama yorumları incelendiğinde birçok insanın evlerinde ışığı yansıtarak aydınlık bir ortam oluşturduğu ve evdeki mobilyaları ön plana çıkardığı söylenmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi memnun olmayan bazı kullanıcılarda bulunmaktadır

Galeri

Duvar Ayna Kaplama Duvar Ayna KaplamaDuvar Ayna Kaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu