BanyoMutfak

Dünyanın En İyi Beyaz Eşya Markaları

Dünyanın en iyi beyaz eşya markaları hakkında sizlere bilgiler sunacağız. Beyaz Eşya seçimlerinizi yaparken dikkat etmeniz gerekenler ve öncelikleriniz neler olmalıdır? Beyaz eşya alırken bakmanız gereken en önemli detaylardan bazıları sizlere sağlayacakları servis hizmetleri, beyaz eşyaların garanti süreleri ve eşyaların uzun ömürlü aynı zamanda dayanıklı olmasıdır. Beyaz eşya alırken bu sorularınızı mutlaka sormanız gerekir. Tüm markalarda sorularınıza verilecek cevaplar farklı olacağından sizlerde de hangi marka istediğinize karşı fikir oluşacaktır. Bütçenize göre veya mutfak alanınıza göre uygun marka seçimi yapabilirsiniz. Birçok markalarda isteğinizi karşılayacak beyaz eşyalar bulmak mümkün olabilir, ancak mutfak dekorasyonu nuza en güzel uyum sağlayacak olan marka ve model seçmek sizleri zorlayabilir. Dünyanın en iyi beyaz eşya markaları sizler için sıralanmıştır.

En İyi Beyaz Eşya Markaları

1-Siemens

en iyi beyaz eşya markaları

Kalite dendiğinde yeni nesil mutfak eşyaları nda ilk sırada yerini alan Siemens markası ülkemizde de son yıllarda en çok rağbet gören beyaz eşya markası haline gelmiştir. En sevilen beyaz eşyalarda çamaşır makinesi ön plandadır.

2-Samsung

en güzel beyaz eşya markaları

Teknoloji dünyasının önde gelen markarından olan Samsung beyaz eşyalarında da bu farkı sizlere yansıtıyor. Beyaz eşya modellerinin dayanıklı olması ise en önemli tercih sebeplerinden oluyor. Samsung beyaz eşya modellerinde en çok tercih edilen beyaz eşya modeli olarak buzdolabı ön plana çıkmaktadır.

3-Bosch

kaliteli beyaz eşyalar

Bosch markası ülkemizde yaklaşık 50 yıldır beyaz eşya üretim ve satış yapan markalardan, kullanıcılarından olumlu puanlar alarak satışlarını arttırmış, servis sağlayıcıları ile güvenlerini kazanmış bir markadır. Kalite olarak orta ve üst segmentte yerini alan Bosch markası her kesime hitap edebilir.

4-Profilo

uygun fiyatlı beyaz eşya markaları

Size Özel Başlıklar

Beyaz eşyalarda Siemens, Bosch ve Profilo markaları aslında tek bir şirkete bağlı alt markalardır. Siemens üst kalite, Bosch orta kalite, Profilo orta ve alt kalite olarak düşünebilirsiniz. Aralarında fiyat olarak karşılaştırma yaptığınızda Profilonun en uygun fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Bütçenize uygun şık ve kaliteli beyaz eşyalar bulabileceğiniz bir markadır.

5-Arçelik

birbirinden güzel beyaz eşya markası

Arçelik günümüzde uygun bütçelere sahip olanlar için vazgeçilmez beyaz eşya markası haline gelmiştir. Düğün paketi olarak sürekli güncel kampanyalar yapan Arçelik beyaz eşya markası her dönem uygun fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. Her zaman taleplere uygun modeller bulabilirsiniz.

6-Vestel

dünyanın en kaliteli beyaz eşya markaları

Yerli üretim olan markamız Vestel ülkemizin büyük ve sevilen markalarımızdan birisidir. Kampanyalı setleri düğün paketleri ev çok tercih edilen beyaz eşyaların yanı sıra evinizde küçük ev aletlerinden teknolojik ürünlere kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Fiyatları her zaman için tüketiciye uygun ve makul tutulmaktadır. Düşük bütçeli ailelerde Vestel ürünleri düşünebilirsiniz.

7-Beko

güncel beyaz eşya marka listesi

Bir zamanlar beyaz eşyalarda fiyat, kalite performansı olarak ülkemizde tercih edilenler arasında en üst sıralarda yer alıyordu, ancak son zamanlarda düşüşte olan Beko beyaz eşya da kendini dünyaya kanıtlamış bir markadır. Ve kaliteden ödün vermediklerini daima görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu