Banyo

Döşenmiş Banyo Modelleri

En Güzel ve Şık Banyo Tasarımları

Biri birinden etkileyici döşenmiş banyo modelleri ile mükemmel banyo tasarımları yapmak mümkün. Banyolarını yeniden dekore etek ya da değiştirmek isteyen kişiler bu biri birinden şık tasarımlar ile hayallerindeki banyoyu dekore ettirebilirler. Farklı ve zevklerine en uygun tasarımları yaptırmak isteyen kişiler bu banyo tasarımları ile hayal ettikleri gibi bir banyonun sahibi olabilirler. Özellikle de son dönemlerde banyo tasarımı konusunda büyük yenilikler yapılmış durumda. Bu alanları son derecede kullanışlı ve şık bir hale getirmek mümkün hale geliyor. En ilginç, farklı ve şık tasarımlar ile banyolar hem son derecede kullanışı hem de şık bir hale getirilebiliyor.

En Şık Banyo Dekorasyonları

Döşenmiş Banyo Modelleri

Banyo dekorasyonu yapmak isteyen kişiler en şık banyo dekorasyonları ile istedikleri gibi zevklerine uygun bir dekorasyon yaptırabilirler. Son dönemlerde banyo dekorasyonlarında en dikkat çeken detay desenli karo modelleri oluyor. Özellikle de banyo duvarının belirli bir alanında bu desenli fayanslar kullanılarak son derecede şık bir tasarıma sahip olabiliyor. Banyo dekorasyonu yapılırken öncelikli olarak nasıl bir banyo istendiğine karar verilmesi gerekiyor. Elbette ki bu noktada önemli kriterlerden birisi de bütçe oluyor. Banyo içerisinde küvet mi jakuzi mi yoksa duşa kabin mi yer alacak buna kadar vermek gerekiyor. Buna karar verilmesi ardından biri birinden şık modeller arasından en şık ve bütçeye uygun olan küvet, jakuzi ve duşa kabin modelleri seçiliyor.

Döşenmiş Banyo Modelleri

Döşenmiş Banyo Modelleri

Son dönemlerin en gözde banyo dekorasyonlarında sıcak ortamlar hâkim durumda. Bu dekorasyonlarda sıcak bir ortam oluşturmak adına genellikle loş ışıklarda faydalanıyor. Aynı zamanda halat figürlü sepet ve raf gibi detaylar ve ahşap desenli döşemeler son derecede ön plana çıkıyor. Aynı zamanda banyo tasarımları konusunda çiçek ve mum gibi süs eşyaları da sıklıkla kullanılıyor. Özellikle de lavabo çevresinde kullanılan bu süs eşyaları ortamın çok daha sıcak ve eğlenceli bir hale gelmesini sağlıyor. Banyo tasarımlarında son dönemlerin en dikkat çeken bir başka yönü ise raflar oluyor. Özellikle de kapaksız raflar bu alanlarda son derecede şık bir görünüm oluşturuyor.

Döşenmiş Banyo Modelleri

Döşenmiş Banyo Modelleri

Size Özel Başlıklar

Döşenmiş Banyo Modelleri

Döşenmiş Banyo ModelleriAhşap tasarım ile döşenmiş banyo dekorasyon modeli

Döşenmiş Banyo Modelleri

Açık yeşil fayans kullanılan banyo modeli

Döşenmiş Banyo Modelleri

Döşenmiş Banyo Modelleri

Döşenmiş Banyo Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu