Yemek Odası

Doğallığı Yansıtan Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap ile yapılan doğallığı yansıtan ahşap yemek masası modelleri inceleyeceğiz. Yeni nesil evlerde ahşap ağırlıklı dekorasyonlar görüyoruz. Sizlerinde evlerinde modern yemek odası masalarına sahip olmanız için fikir edinebilirsiniz. Yeni evlerde doğallık göstergesi olarak ahşap eşyalar kullanılıyor. Ahşap görünüm elde etmek için en güzel yöntem yemek masası modelinizde kullanmak olabilir. Misafirlerinizi ağırlarken yemek yemeğe geçtiğinizde rahat etmeleri için geniş bir yemek masasına ihtiyacınız olabilir. İç dizayn geniş masalar için uygun olduğunda istediğiniz gibi yemek masası modelleri düşünebilirsiniz. Takım olarak iki adet yemek masası alabilirsiniz. Küçük yemek masası mutfak için dekore edilirken büyük olanı salonunuzda kullanabilirsiniz. Eski masalarda ahşap çok fazla işlendiğinden doğallığından çıkıyordu, şimdilerde doğallığın talebinin artması sonucu daha az işlenerek doğallığının bozulmasını engellemeleri sizlere görsel olarak çok hoş yemek masası modelleri sunuyor. Bütçenize uygun şekilde yemek masası modeli beğenebilirsiniz.

Beyaz İle Ahşabın Yemek Masasındaki Uyumu

Mutfak dekorasyonu nda veya salon dekorasyonu nda beyaz renkleri üzerine dekorasyon fikirleri düşünüldüğünde yemek masanızda ahşap seçimi yapmanız beyaz ile birleştiğinde ortaya muhteşem doğallık katabilir. Yukarıdaki modelimizde gördüğünüz gibi avize, lamba modelleri olarak ahşap tasarımı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Doğallığı yansıtan ahşap yemek masası modellerimizde ahşap masa ortasında beyaz epoksi kullanılmış ve ortaya mükemmel bir model çıkmış, ahşap ve epoksi modellerinde isteğinize göre beyazlık miktarını ayarlayabilirsiniz. Daha az veya çizgiler halinde epoksi kullanılmasını isteyebilirsiniz. Epoksi ile yapılan ev aksesuarları yazımızda detaylı şekilde görebilirsiniz.

Doğallık Sevenlere Yemek Masası Modelleri

Mutfağınızda kullanacağınız küçük ahşap yemek masası modeli çok yer kaplamayacak kibar bir görünüm sağlayabilir. Misafirleriniz olmadığında mutfak içinde sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Salon takımlarınız için açık tonlarda ahşap yemek masası modelleri zarif ve doğal görüntü sağlayacaktır. Lamba seçimlerinizde beyaz veya gün ışığı kullanımı salonun dekorasyonunu ön plana çıkarmada yardımcı olabilir. Eşyaların belirgin hale gelmesini sağlayabilir.

Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap yemek masası ayaklarında genellikle ahşaba uyumlu demir profiller kullanılır, bu profil renklendirmesi basit bir işlemdir. Ahşap kısmında vernik olarak renk seçebilirken aynı zamanda demir profillerin rengini belirleyebilirsiniz.

Doğallığı Yansıtan Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap Yemek Masası Modelleri

Doğallığı Yansıtan Ahşap Yemek Masası Modelleri

Doğallığı Yansıtan Ahşap Yemek Masası Modelleri

İşlenmemiş Ağaçtan Epoksi İle Yapılan Siyah Yemek Masası Videomuzu Adım Adım İzleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu