DiğerEv Dekorasyonu

Dekorasyonda Country Ne Demek?

Dekorasyonda Country Ne Demek? Country tarzı mobilya denilince aklımıza daha çok eski zamanlarda kullanılan 1900 lü yılların modasının günümüz modasıyla sentezlenmiş hali gelir. Bu şekilde dekore edilmiş evler günümüzde oldukça fazladır. Ev Dekorasyonu olarak bakıldığında Country tarzı evlerde genellikle eski ve yeni dönemin harmanlandığı çiçekler, pütükareli kumaşların, kalın perdelerin, kabarık koltukların ve doğal mobilyalar görülür.

Dekorasyonda Country Ne demek?

Country tarzı dekorasyonu tercih eden kişi sayısının her geçen gün artmasıyla birlikte Country tarzı ürünler de artmıştır. Genellikle pastel tonlarının ağırlıklı olduğu tarzda koyu renkler neredeyse hiç kullanılmaz. Country tarzının hakim olduğu evlerde veya ortamlarda ferah, huzur verici ve enerjik bir ortam oluşur. Canlı renklerin hareketlilik verdiği ortam ışıl ışıl ve genellikle eğlenceli olarak gözükür. Hareketliliği, enerjikliği ve renkli tarzları seven kişiler için Country tarzı dekorasyonları evleri için tavsiye ederiz.

Country Tarzı Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Dekorasyonda Country Ne demek? Country tarzı ev dekorasyonu yaklaşık olarak 1900 lü yılların modası ile günümüz modasının harmanlanması sonucunda ortaya çıkmış son derece hareketli ve canlı renklerin hakim olduğu bir dekorasyon tarzıdır. Aynı zamanda ilk zamanlarda Amerika, İngiltere ve Fransa’da kullanılan dekorasyon tarzı son dönemlerde ülkemizde de oldukça sık olarak tercih ediliyor. Ferah ve aydınlık evler için son derece uygun olan Country tarzı; hareketli ve canlı görünümü seven müşterilerimiz için önerdiğimiz bir tarz diyebiliriz.

Dekorasyonda Country Ne demek?

Eski görünümlü eskitme mobilyalar, geniş bir salon dekorunda Country tarzı ev dekorasyonu için son derece uygun olan alanlardır. Çizgili kareli kumaşlar, çiçek desenli koltuklar ve perdeler, fransız güpürü danteller bu tarzın vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Genellikle beyaz rengi ve beyazın tonlarının hakim olduğu bir oda olan Country tarzı oldukça beğenilen ve tavsiye edilen ev dekorasyonu tarzlarından birisi haline geldi.

Country Tarzı Ev Dekorasyonu Modelleri

Country tarzı ev dekorasyonları son dönemlerin çok sık tercih edilen dekorasyon tarzlarından biri olması nedeniyle bizlerin de önerdiği bir dekorasyon yöntemi oldu. Canlı renklerin ve zarafetin bir arada olduğu dekorasyon fikirlerinden bazılarını paylaşarak fikir sahibi olmanızıa yardımcı olacağız.

Dekorasyonda Country Ne demek?

Size Özel Başlıklar

Dekorasyonda Country Ne demek?

Dekorasyonda Country Ne demek?

Dekorasyonda Country Ne demek?

Dekorasyonda Country Ne demek?

Dekorasyonda Country Ne demek?

Dekorasyonda Country Ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu