Diğer

Değişik Vestiyer Modelleri

Değişik vestiyer modelleri, Evlerin giriş kısımlarında bulunan ve çok işlevli olması ile ön plana çıkan vestiyerler, son dönemlerde pek çok farklı türde üretilmektedir. Klasik modellerde üretimi sağlanan vestiyerleri beğenmeyen ve farklı modeller arayan bireyler, değişik vestiyer modelleri araştırması yapmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, tercih edebileceğiniz pek çok farklı materyalden yapılmış, farklı farzlara hitap eden, sayısız renk ve desende üretilen vestiyerler mevcuttur.

Değişik Vestiyer Modelleri

Klasik modellerden uzaklaşmak istiyorsanız, ilk olarak isteklerinizi belirlemelisiniz. Örnek vermek gerekirse, alacağınız vestiyerin büyüklüğü, rengi, saklama alanı, gibi unsurları önceden belirlemeniz gerekecektir. Bu sayede seçim yaparken çok daha kolay karar verebilirsiniz.

Değişik Vestiyer Modelleri

Vestiyer Modelleri Nelerdir?

Vestiyer modelleri arayışı içerisinde olan ve kendi evi için en uygun portmantoyu bulmak isteyen bireyler, mutlaka modern vestiyer modelleri incelemesi yapmalıdır. Zira modern tasarımlı vestiyerler, klasik ve sıkıcı olan portmantolardan çok daha farklıdır. Günümüzde modern anlayışı ahşap, siyah metal, rose, minimal detaylara sahip mobilyalar modern olarak kabul görmektedir. Bu vestiyer modelleri hemen hemen her mobilya türüne ayak uydurabilmekte ve buna ek olarak şık bir görünüm yaratmaktadır.

Değişik Vestiyer Modelleri

Eğer evinizde kullandığınız diğer mobilyalar avangart, vintage, klasik, gibi tarzlar için de uygun vestiyerler bulabilirsiniz. Örneğin avangart vestiyer modelleri daha büyük ve abartılı işlemelere sahiptir. Klasik vestiyer modelleri ise genellikle desensiz ve işlemesiz vestiyerleri kapsamaktadır. Bu gibi farklı tarzlar arasında kendinize ve zevkinize en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Değişik Vestiyer Modelleri

Size Özel Başlıklar

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Kendisi ve ev dizaynı için uygun vestiyer modelleri bulmakta zorluk çeken bireyler, özel tasarım portmanto modelleri araştırması yaparak tamamen kendilerini yansıtan vestiyerler bulabilmektedir. Özel tasarım portmantolar, bireylerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilmektedir. Bu sayede de satın alınan vestiyer tamamen beklentileri karşılayacak ve ev ile uyum sağlayacaktır.

Değişik Vestiyer Modelleri

Özel tasarım modellerin normal seri üretim vestiyerlerden daha pahalı olduğunu bilmek gerekmektedir. Ancak fiyat araştırması yaparak kendi bütçenize uygun ve istediğiniz gibi vestiyerleri görüntüleyebilirsiniz. Özel tasarım portmantolar için ise öncelikle ölçüleri belirlemeli ve renklerde karar kılmalısınız. Bu sayede fiyat bilgisi alabilmeniz mümkün olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu