Banyo

Daha lüks bir banyo için 15 duş fikirleri

Banyosuna yenilikler katmak isteyenler için seçtiğimiz 15 farklı duş fikirlerine gelin hep beraber göz atalım. Yenilenmiş bir banyo kadar etkileyici pek az şey var. Küçük bir dairede bile lüks bir banyo herkesin dikkatini çeker. Banyonuzu daha lüks göstermek istiyorsanız küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratmak mümkün.

 

Duş kabininden daha lüks birkaç banyo malzemesi vardır. Küvetten ayrı ve erişimi kolay bir cam duvar veya muhafaza ile işaretlenmiş olan bu ürünler inanılmaz derecede pratik ve çok yönlüdür ve estetik açıdan da hoştur.

Banyonuza bir duş kabini eklemek ister misiniz? İşte 15 farklı duş fikirlerini sizler için derledik…

1) CESUR HAREKETLER
 
Banner Day Interiors’dan Clara Jung , “görsel bozulmayı azaltmak” için bu banyonun asimetrik duş kabine kadar uzanan iddialı yer döşemesini seçti.

 

2) GÖKYÜZÜ SINIRDIR
 
Zellige karolar, Romanek Design Studio’nun bu sakin, güneş dolu banyosunun duş kabine serin ve topraksı bir hava katıyor.
3) SAKİN BİR SIĞINAK
 
LH.Designs’ın kurucusu Linda Hayslett’in bu aydınlık ve havadar banyosu, iki kişilik geniş bir duş kabin sergiliyor.
4) SICAK VE ÇAĞDAŞ
 
A1000xBetter’ın kurucusu Kirsten Blazek, daha fazla doku oluşturmak ve terrazzo zemini tamamlamak için bu yüzyıl ortası modern banyosunun duvarlarını boyutlu karolarla kaplamayı seçti. “Temiz estetiği sevdiğimiz ve banyoyu daha geniş hissettirdiğimiz için duş kabin seçtik,” diye açıklıyor.
5) ZÜMRÜTTEN KAÇIŞ
 
Duş kabinlerin camla kaplanması gerektiğini kim söylüyor? Bu rahat banyo için Hayslett, iç mekanı parlak yeşil metro fayanslarıyla kaplayarak eğlenceli bir renk patlaması ekledi.
6) TEMİZ VE BASİT
 
Bu rahatlatıcı alanı tasarlayan Baran Studio Architecture kurucusu Matt Baran, “Bu duşu minimum olduğu için seçtik: birkaç satır, duvar yok” diyor.
7) TAŞ SET
 
Ishka Designs , havadar bir duş kabin içeren bu lüks, doğadan ilham alan banyoda taş, ahşap ve fayansı kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor.
8) YALDIZLI ZEVKLER
 
Altınla süslenmiş lüks bir duşa sahip olan Julie Rootes Interiors’ın bu şık birincil banyosunda mermer bol miktarda bulunur.
9) CAM YASASI
 
Bu çağdaş, Hecker Guthrie tasarımı banyoda, kendinizi dışarıdaymış gibi hissettiren, tamamı camdan bir duş kabin bulunmaktadır.
10) SANATSAL BİR İNZİVA
 
K Interiors sahibi Kristen Peña’nın bu rüya gibi spa benzeri alanı, dekoratif sanatçı Caroline Lizarraga tarafından elle boyanmış bir duvarın yanında lüks bir mermer duş kabin sergiliyor.
11) BEYAZ VE ALTIN
 
Josh Manes Architecture’ın bu görkemli banyosunda , duş kabin yaldızlı armatürler ve banyo malzemeleri saklamak için mükemmel bir duvar nişi sunuyor.
12) İŞİN İYİ TARAFI
 
Studio Munroe’nun bu güneşli, bembeyaz banyosu , yağmur duş başlığı da dahil olmak üzere tüm armatürlerle dolu asimetrik bir duş kabin sunuyor.
13) SERİN VE SAKİN
 
Uzun süredir evli bir çiftin özel banyosu için (CW Interiors tarafından tasarlanmıştır.) bu mermer tavanlı duş kabin çok ihtiyaç duyulan günlük dinlenmeyi sağlar.
14) PEMBE GÜZEL
 
Ashley Delapp, sinek kuşu duvar kağıdıyla iyi uyum sağlayan, heyecan verici pembe ve altın renkli karolarla bu misafir banyosunun duş kabinine enerji verdi.
15) HAFİF VE MODERN
 
Arterberry Cooke tarafından tasarlanan ve eşleşen bir küvete sahip bu güneş dolu banyoda, şeritli karolar, duş kabin zeminini canlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu