Bebek ve Çocuk Odası

Çocuk Gardrop Modelleri

Çocuk gardrop modelleri çok farklı tarzlarda ve renklerde karşımıza çıkabilir. Bunlar arasında genelde çocuk odalarında beyaz tonların tercih edildiğini görebilirsiniz.  Çocuk odalarında beyaz başta olmak üzere açık renk mobilyalar daha sık tercih edilir. Bu yüzden beyaz renkli  ve küçük gardroplar en sık kullanılanlar arasında yer alır.

Çocuk Gardrop Modelleri

gardrop modelleri arasında yaygın şekilde karşımıza 3 kapaklı orta boylu dolaplar çıkar. Bunların aynalı olanları çocuk odalarında çok sık tercih edilir ve birçok kişi bundan kullanır. Aynı zamanda çocuk odalarına gardrop seçilirken daha orta ve küçük boyutlarda olmasına dikkat edilir. Genelde çok büyük olmayan çocuk odaları bu tarz eşyalarla daha uygun tasarlanabilir. Çocuk odaları çok büyük olmadığı için çocuk gardropları da küçük üretilmiştir.

Çocuk Gardrop Modelleri

En Farklı Çocuk Gardrop Modelleri

En farklı çocuk gardrop modelleri arasında çocukların eğlenebileceği tarzda modeller ortaya çıkarılmıştır. Gardrobun prenses gardrobunu ya da kral tahtını andırması gibi farklı modeller bulunur. Bunlar sadece çocuk odalarında onlara özel tasarlanmış mobilyalardır. Bu yüzden her yerde bulunması zor olduğundan genelde daha klasik modeller tercih edilir. Çocuk gardrop modellerinin daha zarif ve şirin görünümde olması odaya uyum sağlar.

Çocuk Gardrop Modelleri

En farklı  arasında birden fazla renkte olan dolapların yer aldığı görülür. Bunların her kapısı ve çekmecesi farklı renklere boyanmış ve bu şekilde müşterilere sunulmuştur. Farklı görünüme sahip olan bu gardroplar odanın tarzına göre tercih edilebilir. Ancak genelde daha klasik çocuk odalarına uygun gardroplar kullanıldığını görebilirsiniz.

Çocuk Gardrop Modelleri

Size Özel Başlıklar

En Yeni Çocuk Gardrop Modelleri

En yeni çocuk gardrop modelleri arasında özellikle farklı renk ve desenli dolaplar görebilirsiniz. Bunlar odanın dekorasyonuyla uyum sağlamakla beraber çocukların zevkiyle örtüşür. Bu yüzden daha eğlenceli ve çocukların yaşına uygun yeni gardroplar tercih edilir. Çocuklar için gardrop satın alırken içerisine oyuncak ve kıyafetlerin sığması gerekir. Bu yüzden daha büyük ebatlara sahip gardroplar satın almak yer tasarrufu da sağlar. İçine çok eşya sığan gardroplar satın almaya özen gösterirseniz odanın daralmasının da önüne geçersiniz.

Galeri

Çocuk Gardrop Modelleri Çocuk Gardrop Modelleri Çocuk Gardrop Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu