Ev DekorasyonuYaşam Tarzı

Modern Cam Merdiven Korkuluğu Modelleri

Cam Merdiven Fikirleri

Binalardan ofislere kadar her yerin hem görsellik açısından hem de güvenlik açısından en önemli parçaları cam merdiven korkuluğu olacak. Sıradan korkuluklar göze istendiği gibi hitap etmezken cam korkuluklar daha farklı bir hava katacaktır. Korkulukların daha modernize edilerek balkonlarda ve ev içi merdivenlerde kullanılıyor olması son zamanlarda adeta vazgeçilmez bir hale gelmiştir.

Cam Merdiven Korkuluğu

Cam korkuluklar karşısında her ne kadar insanlar acaba istediğimiz güvenliği rahat bir şekilde sağlayabilir miyiz diye düşünüyor olsa bile asla akıllarında soru işareti bulunmasına gerek kalmaz. Birçok farklı sistemden oluşan korkuluk temperlive lamine yapıda olmasından dolayı gerçekten de çok dayanıklı bir yapıdadır. Uzun uğraşlar sonucunda dahi güvenlik konusunda asla bir sorun oluşturmaz.

Cam Merdiven Korkuluğu Modelleri

Cam Merdiven Korkuluğu

Cam merdiven korkulukları modelleri ev dekorasyonu sırasında kullanılan aparatların cinsine göre iki farklı seçeneği bulunur. Bunlar paslanmaz ya da alüminyum modeller olarak dikkatleri çeker. İsteyenler için alüminyum eklemeler yapılırken isteyenler için de paslanmaz modeller eklenerek üretimler yapılır. Çok küçük parçalardan oluşan bir yapısı olmasından dolayı hangi model tercih edilirse edilsin asla fark etmez ve yeterli güvenlik önlemleri sunulur. Camlı paslanmaz merdiven korkulukları özel olarak ölçüler ile hazırlanır. Bunun ardından merdivenlere monte adımları yapılır. Cam merdiven korkuluğu yaptıracak kişilerin istedikleri kadar farklı modelleri seçme fırsatları da sunulur.

Cam Merdiven Korkuluğu

Eğer cam merdiven korkuluğu kırılırsa en ufak korku yaşanmasına gerek yoktur. Çünkü üretimleri sırasında ilk olarak 70 dereceli fırınlarda ısıtılmasının ardından bir anda ani olarak soğutularak üretilir. Bu yüzden ek bir işlem görmesi de söz konusu olmaz. Böylesi bir işleme tabi olduğu için bir kırılma anı meydana geldiğinde adeta un ufak parçalara ayrılacak ve birine zarar verecek bir halde olmayacaktır.

Cam Merdiven Korkuluğu

Size Özel Başlıklar

Hem güvenilirlik açısından hem maliyet açısından hem de bakım kolaylıklarından dolayı en çok tercih edilen modellerinden bir tanesidir. Göze çok iyi bir şekilde hitap etmesi için camlarda kendinden desenli ya da desen işlemeli gibi modeller tercih edilebilir. Böylece istenen farklılıklar rahat bir şekilde herkes için elde edilebilir.

Cam Merdiven Korkuluğu
Siyah Cam Merdiven Modeli

Cam Merdiven Korkuluğu

Cam Merdiven Korkuluğu

Ahşap Merdiven Ve Cam Korkuluk Modeli

Cam Merdiven Korkuluğu

Cam Merdiven Korkuluğu
Ahşap Profiller İle Cam Korkuluk Modeli

Cam Merdiven Korkuluğu

Cam Merdiven Korkuluğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu