Teras ve Balkon

Bu Senenin Trend Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Cam balkon modelleri son zamanlarda en fazla tercih edilen balkon modellerinden birisidir. Kış günlerinde de balkon keyfinden mahrum kalmak istemeyen kişiler için ideal bir seçenektir. Görsel olarak oldukça hoş bir görünüme sahip olmasının yanı sıra soğuk geçirmemesi nedeni ile de tercih edilir. Cam balkonlardan dışarıdaki görüntü görülebilirken aynı zamanda balkon keyfi de yaşanabilir. Üstelik cam balkonlar soğuk geçirmediği için de her mevsim kullanılabilen alanlar haline gelir. Hem müstakil evlerde hem de apartman dairelerinde çok fazla tercih edilen modellerden bazılarını yazımız içerisinde derledik.

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Geniş balkonlar için tercih edilen modellerden birisi de sürgülü cam balkon alternatifidir. Kullanımı oldukça kolaydır ve sürgülü sistemi ile birlikte rahatlıkla açılıp kapanabilir. Bu sistem ile birlikte kişiler isterlerse açık balkon keyfi sürebilir, isterlerse de cam balkon olarak kullanabilirler. Boydan boya tek cam olarak kullanılabilen cam balkon modeli, aynı zamanda iki ayrı cam şeklinde de kullanılabilir. Bu tavanın uzunluğu ve balkonun boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Katlanır Cam Balkon Modeli

Katlanır modeller çok fazla yer kaplamaktadır. Bu nedenle ya büyük balkonlarda ya da müstakil evlerin teraslarında tercih edilebilir. Büyük alanlar için kullanılan bu model içeriyi tamamen izole etmeye yardımcı olacaktır.

Pimapen Cam Balkon Modeli

Cam Balkon Modelleri

Özellikle soğuk bölgelerde yaşayan kişiler tarafından tercih edilen pimapen cam balkon modelleri ısıyı da soğuğu da dışarıda tutmaya yardımcı olacaktır. Kış günlerinde soğuktan korunmaya yardımcı olan bu balkonlar, sıcak günlerde de bunaltıcı sıcaktan uzak durmayı sağlayacaktır. Teras gibi alanlarda tavan için de tercih edilebilen bu model, her alanda kullanıma uygundur.

Isıcamlı Cam Balkon Modelleri

Isıcamlı cam balkonlar da soğuktan korunmaya yardımcı olur. Diğer cam balkon modellerinin hepsine göre birkaç kat daha dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle balkonunda koltuk vs. gibi eşyalar kullanarak, gündelik hayatında da balkonu kullanmak isteyen kişiler için tercih edilebilir bir modeldir. Hem ahşap hem de başka renk seçenekleri ile birlikte görsel olarak da oldukça başarılıdır.

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu