Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Çakıl taşı rengi ev dekorasyon fikirleri çok uzun zamandan beri çoğu kişinin tercih ettiği çakıl taşı rengi popüler renkler arasında yerini almaktadır. Nötr bir renk olan çakıl taşı rengi doğru renkler ile kullanıldığında modern bir ortam oluşturmanızı sağlamaktadır.

Çakıl taşı rengi ev dekorasyon fikirleri çoğu kişinin araştırdığı bir konudur. Çakıl taşı rengini evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Mobilyalarda, duvar boyalarında ve aksesuarlarda kullanılan çakıl taşı renkleri oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca çakıl taşı renginin diğer tonlarından da yararlanarak yenilemek istediğiniz ortamlarda bambaşka atmosferler oluşturabilirsiniz. Duvar renginde tercih edeceğiniz açık çakıl taşı rengi ile mobilyalarda tercih edeceğiniz koyu çakıl taşı tonları adeta moda havası estirecektir.

Çakıl Taşı Rengi Nedir?

Çakıl taşı rengi gri tonlarına sahip nötr renk grubunda yer almaktadır. En çok tercih edilen renk türü olması ile birlikte hemen hemen her evde kullanılan bir renktir. Özellikle salon duvarlarında ve mobilyalarda sıkça ön plana çıkmaktadır.

Çakıl taşı rengi hemen hemen her renk grubu ile kolaylıkla kombine edilebilmektedir. Bu nedenle insanlar değişiklik yaptıkları alanda zorlanmamak adına çakıl taşı renginden yararlanmaktadır. Aynı zamanda tercih edilen doğru aydınlatma sistemi ile de bu renge farklı hava katmanız mümkündür.

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Koltuk Takımı

Salonların vazgeçilmez ürünü olan koltuk takımları bulunduğu ortamın tarzını yansıtan en önemli parçalardan biridir. Hem şekli hem de rengi ile birçok koltuk takımı çoğu evde ilk göze çarpan ürünler arasında yer almaktadır.

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl taşı rengi koltuk takımı tercih etmek isteyen kişiler genellikle koyu çakıl taşı tonlarından yararlanmaktadır. Duvar renginde kullanılan açık çakıl taşı rengi ile kombinlenen koyu koltuk takımları salonun daha şık ve modern görünmesini sağlamaktadır. Bu nedenle tek ton kullanmak yerine çakıl taşı renginin birçok tonundan yararlanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Çakıl Taşı Rengi Boya

Çakıl taşı rengi nötr bir renk türü olduğundan ötürü dekore edilmesi en kolay renkler arasında yer almaktadır. Çakıl taşı rengi boya ile boyadığınız duvarlarınızı seçeceğiniz diğer uyumlu renklere sahip mobilyalar ile tamamlayıp modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Çakıl taşının uyumlu olduğu renkler siyah renk tonlarından füme denilen koyu renk grilere, mürdüm renginden lacivert tonlarına kadar uzanmaktadır. Hemen hemen her renk ile uyum gösterebilmesi nedeniyle ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen renkler arasında yerini almaktadır.

Çakıl Taşı Rengi Halı

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Salonlarda ilk göze çarpan eşyalar arasında bulunan halılar da seçileceği renk konusunda büyük önem taşıyan eşyalar arasında yer almaktadır. Özellikle çakıl taşı rengi tercih edilen salonlarda yine çakıl taşının tonlarından yararlanılarak halı tercih etmek mümkündür.

Çakıl taşı rengi halı tercih edecek olan kişiler aynı tonlarda seçim yapmamaya özen göstermelidir. Sürekli aynı tonların tekrarı sıkıcı hava oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle koyu halı tercih edecekseniz açık tonlarda mobilyalardan, koyu tonda mobilyalar tercih edecekseniz de açık renkli halılar tercih etmenizde yarar olacaktır.

Çakıl Taşı Rengi Mutfak Dolabı

Modern renk grupları arasında yer alan çakıl taşı rengi her ortamda kullanılabilen uyumlu renklerden bir tanesidir. Özellikle hem sadelikten hem de farklılıktan yana olan kişiler mutfak dolabı seçimlerinde çakıl taşı renginden yararlanabilmektedir.

Çakıl taşı rengi mutfak dolabı seçerken yine farklı tonlar üzerinde durmanız gerekmektedir. Ferah mutfak seviyorsanız açık çakıl taşı tonlarından yararlanmanız gerekmektedir. Ayrıca temizliğe önem veren bireyler de çakıl taşı tonları tercih ederken yine açık renklerden yararlanmalıdır. Mürdüm rengi ev dekorasyon fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu