Diğer

Buz Mavisi Duvar Boyası

Buz mavisi duvar boyası, özellikle son dönemlerde pek çok insan tarafından tercih edilen bir boya rengidir. Bu renk ile ortamları dekore etmek isteyen kişiler, nasıl bir uyum yakalamaları gerektiğine dair detaylı bir şekilde araştırma yapmaktadır. Yeşil ile menekşe rengi arasında yer alan buz mavisi, aslında bulutsuz gökyüzünün rengidir. Samimi ve ferah bir havası bulunan bu renk, genellikle dekorasyon fikirlerinde ön plana çıkmaktadır. Peki ama bu renk ile nasıl bir dekorasyon oluşturulmalıdır?

Buz Mavisi Duvar Boyaları ile Dekorasyon

Buz Mavisi Duvar Boyası

Duvar boyası olarak buz mavisinin kullanıldığı bir ortamda, sakinlik isteyen kişinin açık renk mobilya kullanması gerekmektedir. Örneğin beyaz koltuklar, açık renk halı, perde vb. ortamın ferah bir görüntüye sahip olmasını olanaklı hale getirmektedir. Fakat renklendirme, çeşitli objeler üzerinden yapılabilmektedir. Örneği konsol üzerinde yer alan objeler kahverengi olabilir. Bunun yanı sıra koltukların üzerinde yer alan yastıkların rengarenk olması, ruhsuz bir ortamın oluşmasını engelleyecektir.

Buz Mavisi Duvar Boyası ile Uyumlu Olan Koltuk Renkleri

Buz Mavisi Duvar Boyası

Buz mavisi duvar boyaları ile dekorasyon konusunda insanların merak ettiği hususlardan bir tanesi koltuk renkleridir. Sakin bir ortama ulaşmak isteyen kişilerin açık renk koltukları tercih etmesi gerekmektedir. Fakat ortam içerisinde farklı renkler ile zenginliğe ulaşmak isteyen kişiler buz mavisiyle uyumlu olan koltuk renklerini tercih edebilir.

Gri koltuklar, buz mavisiyle tam bir uyum sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra sarı da ön plana çıkan koltuk renklerinden bir tanesidir. Fakat buz mavisiyle tercih edilen sarının cırtlak ve göz yoran cinsten olmaması gerekmektedir. Pembe sevenler, buz mavisiyle pembe koltukları da kombinleyebilir. Bu ve bunun gibi koltuk renkleri ile oldukça başarılı bir dekorasyon oluşturulabilir.

Buz Mavisi Duvar Boyaları ile Ferah Ortam

Buz Mavisi Duvar Boyası

Buz mavisinin kullanılması, ortamın ferah bir görüntüye ulaşmasını sağlayacaktır. Bu bağlamda buz mavisi ile dekorasyon, pek çok insanın ilgisini çeken dekorasyon fikirlerinden bir tanesidir. Buz mavisinin yanı sıra farklı renkler de dekorasyonda tercih edilebilir. Çok renklilik sağlanabilmesi için birbirleri ile zır renkler kullanılabilir. Bu sayede istenilen ferah ve şık bir ortama ulaşmak olanaklıdır. Rutubet engelleyici boya hakkında bilgiler.

Size Özel Başlıklar

Buz Mavisi Duvar Boyası

Buz Mavisi Duvar Boyası

Buz Mavisi Duvar Boyası

Buz Mavisi Duvar Boyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu