Diğer

Büyüyen Beşik

Büyüyen beşik en çok tercih edilen modeller arasında yer alır ve birçok kişi artık bu beşikleri tercih eder. Büyüyen beşik modelleri yeni model beşikler arasında yer aldığı için daha modern tarzda ve görünümdedir. Bu tarz beşikler tercih etmek isteyenler özellikle bunu bebek büyüdüğünde de kullanabileceğini unutmamalıdır. Çok sevilen bu beşik modelleri hem kullanışlı hem de yer kaplamaması açısından oldukça kullanışlıdır.

Büyüyen Beşik

Yer kaplamamaları çok avantajlı olan bu beşiklerin farklı tarzları ve renkleri vardır. Bebeklerin belirli bir yaşa geldiklerinde de büyüyen beşikten faydalanmaları mümkündür. Bebeğiniz içine sığmamaya başlarsa veya artık size yetmeyecek gibi olursa büyüyebilir. Büyüme özelliği olan bu beşiklerin farklı pek çok markaya ait modelleri bulunur. Çok sevilen bu beşiklerin özellikle çocuk ve bebek odalarına da yakıştığı bilinir.

Büyüyen Beşik

En Yeni Beşik Modelleri

En yeni beşik modelleri arasında özellikle farklı beşik türlerinin yer aldığını görmek mümkündür. Hem spor hem de şık olan beşik modelleri bebek odasına çok yakışır. En yeni modeller arasında katlamalı ve büyüyen beşik modellerine yer verildiği görülür. Bu beşik modelleri hem rengi hem de kullanışlı olmaları yönüyle çok sık tercih edilir. Farklı renkleri olan bu beşiklerin çocukların tercihine uygun şekilde olanları vardır.

Büyüyen Beşik

Eğlenceli şekillerde olabilen beşik modelleri özellikle çocuk odasına yakışan modellere sahiptir. Çizgi film karakteri şeklinde olan beşik modelleriyle beraber daha farklı beşik modelleri de vardır. Gemi ve araba şeklindeki beşik modelleri son yıllarda en sevilenler arasındadır. Kız bebekler için daha çok kalp ve Barbie bebek figürlü beşikler tercih edilmiştir.

Büyüyen Beşik

Size Özel Başlıklar

En Güzel Beşik Modelleri

En güzel beşik modelleri arasında özellikle süslü ve değişik modelli beşikler karşımıza çıkıyor. Bebekler daha eğlenceli ve dikkat çekici şeylerden hoşlandığı için beşikleri de süslü olsun isterler. Birçok oyuncağın asılı olduğu beşikler en beğenilenler arasındadır. Aynı zamanda bu beşikler hem çok kullanışlı hem de yer kaplamaz bir özelliktedir. Beşiklerin farklı tarzlarda olmasının yanında alan kaplamaması da aranan kriterlerdendir. Çok alan kaplayan beşikler bebek odasında rahat vakit geçirilmesini önler.

Galeri

Büyüyen Beşik Büyüyen Beşik Büyüyen Beşik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu