Ev Aksesuarları

Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri

Bu yılın sipariş rekorunu kıran tablo modelleri, insanlar evlerinde aksesuar kullanarak evlerini süslemek, hoş bir görünüm kazandırmak istemektedirler. Son zamanların en popüler aksesuarlarından biri ise tablolardır. Tablolar, kişilerin zevklerine göre birçok modelde ve tarzda olmaktadır. Bu yılın sipariş rekorunu kıran tablo modelleri aşağıda sıralanmıştır.

Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri

  • Break Of the Atom and Vegetal Life
  • Nafea Faa Ipoipo
  • İstanbul’lu Hanım
  • Salvator Mundi
  • Card Player
  • Young Man Holding a Roundel
  • Interchange
  • Number 17/A

Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri

Bu tablo modelleri ünlü sanatçılar tarafından yaratılmakta olup en popüler tablolar arasında yer almaktadırlar. İnsanların tablolara ve sanata olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.

Salon İçin Duvar Tabloları

Salonlar evin en çok kullanılan odalarındandır. Bireyler salonlarını aksesuarlarla süsleyerek daha hoş görünmesini istemektedirler. Salon için duvar tabloları bu konuda en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Artık tablolar çoğu ev ve iş yerlerinin duvarlarında görülmekte, gün geçtikçe daha yaygın bir şekilde kullanılır hale gelmiştir. Salonunuzun duvarı için tablo seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır.

Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri

Salon duvarınızın boyutuna  göre bir tablo tercih etmelisiniz. Eğer salonunuzun duvarı büyük ve genişse büyük tablolar tercih edebilirsiniz. Fakat daha küçük boyutlu duvara sahipseniz minimal tabloları tercih etmeniz salonunuz için daha iyi bir görüntü sunacaktır. Ayrıca duvar tablosu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise duvarınızın rengi ve salonunuzun içerisindeki eşyalar ile halınızın modelidir. Uyumlu bir duvar tablosu için bu değişkenlere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer sade eşyalara ve açık renkte duvar boyasına sahipseniz zıt renklerde sade tablolar tercih edebilirsiniz. Bu sayede salonunuz misafirleriniz tarafından da çok beğenilecektir.

Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri

Size Özel Başlıklar

Tablo Fiyatları

Tablolar uzun yıllardır insanların evlerinde ve iş yerlerinde aksesuar amaçlı kullandıkları sanat eserleridir. Tablo fiyatları birçok konuda değişkenlik gösterebilmektedir. Tabloyu yapan ressamın tanınıp tanınmadığı, boyutu ve kalitesi gibi değişkenler tablonun fiyatını belirlemektedir. Bu nedenle tablo fiyatları konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Tablo satın alırken kullanacağınız alanı, tablonun tarzını ve ödeyebileceğiniz tutarı göz önünde bulundurarak size en uygun olan tabloyu bulup satın alabilirsiniz.

Galeri

Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri Bu Yılın Sipariş Rekorunu Kıran Tablo Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu