Düğün Paketleri

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi ve Fiyatları

Birbirinden şık 5 Bellona düğün paketi hangileridir? Kişiler evlenme hazırlığı içerisindeyken ürünlerini daha uyguna getirmek için çeşitli araştırmalar yaparlar. Ancak bu araştırmalar içerisinde mobilyaların uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kaliteli olması da oldukça önemlidir. Kişiler farklı mobilya gruplarının bulunduğu paketlerle, kendilerine daha uygun bir alışveriş sağlayabilirler. En şık Bellona düğün paketleri içerisinde evin farklı odalarında kullanılabilecek ürünler yer almaktadır. Koltuk takımı, televizyon ünitesi, yatak odası ve yemek odası gibi mobilyaların birçoğu bu paketler içerisinde bulunur.

Bellona Lisbon Düğün Paketi

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi

Lisbon Bellona düğün paketi sadeliği tercih eden kişiler için uygundur. Sade renkleri ve desenleri ile kişilerin evlerine ayrı bir hava katacaktır. Bu paketin fiyatı ise 28 bin 334 TL olarak belirlenmiştir. Paketin içerisinde bulunan dolap, kişilerin isteğine göre kapaklı ya da sürgülü olarak tercih edilebilir.

Grande Düğün Paketi

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi

Grande düğün paketi markanın tercih edilen paketleri arasında yer alır. Peşin alımlarda indirim de sağlanan bu paket, 21 bin 215 TL olarak müşterilere sunulur. Bu tarz klasik ve sporu bir arada isteyen kişiler için kullanıma uygundur. Ayrıca sporun şıklığını da evinde görmek isteyen kişiler için ideal bir pakettir.

Monreal Düğün Paketi

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi

Birbirinden şık 5 bellona düğün paketi seçeneklerinden klasik seven ve evinde daha ağır bir havayı tercih eden kişiler için ideal bir pakettir. Paket içerisinde bulunan mobilya grubunda koltuklar uçuk pembe, tekli koltuk ise beyaz renktedir. Diğer mobilya gruplarında ise ağırlıklı olarak beyaz renk halimdir. Evinde klasik bir duruş yaratmak isteyen kişilerin seçimleri arasında yer alır.

Selegno Düğün Paketi

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi

Selegno Bellona düğün paketi, spor bir duruş tercih eden kişilere hitap eder. 19 bin 557 TL olarak kişilere sunulan bu paket, ağırlıklı olarak mavi renk tonlarından oluşur. Kahverengi ve mavinin uyumu ile evde oldukça hoş bir duruş elde edilecektir. Ahşabın mobilyalardaki yoğunluğu ise spor duruşu desteklemektedir.

Vitella Düğün Paketi

Klasik bir havayı evinde görmek isteyen kişiler için Vitella düğün paketi idealdir. Ancak bu paketteki mobilyaların duruşunun değişimi mümkündür, kişiler kumaşları farklı bir şekilde talep edebilirler. Bu nedenle kişiselleştirilebilir bir pakettir.

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi

Birbirinden Şık 5 Bellona Düğün Paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu