Banyo

Banyo Fayans Önerileri

Banyo fayans önerileri denildiği zaman kişilerin aklına ilk olarak fayans alternatifleri gelir. Fayans seçenekleri banyoların en modern şekilde durmasına yardımcı olan detaylardır. Eğer şık ve modern bir banyoya sahip olmak istiyorsanız doğru bir fayans seçimi yaparak dekorasyona başlayabilirsiniz. Her sene farklı bir fayans modeli ön plana çıkmaktadır. Bu yazımız içerisinde yer alan banyo fayans önerileri ile birlikte her seneye uygun bir banyo elde edebilirsiniz.

Banyo Fayans

Son yıllarda fayans modellerinde ağırlıklı olarak desenler yer almaya başlamıştır. İlgi çekici desenlerin yer aldığı fayanslarla birlikte banyolarda okyanus esintisi oluşturulmuştur. Banyoların da evin bir bölümü gibi durması ve ferah olması için fayans seçimi özenle yapılmalıdır.

Banyo Fayans

Dairesel Fayans Modelleri

Zamanın ilerlemesi ile birlikte moda da başka bir hal almaya başlamıştır. Eski zamanlarda büyük ve kare fayanslar tercih edilirdi. Ancak günümüzde fayanslarda tercih edilen kare modelinden vazgeçilmeye başlandı. Dairesel fayans modelleri ile birlikte banyonuza bambaşka bir hava katabilir ve şık bir banyo elde edebilirsiniz. Dairesel modeller enerjinizi yükseltebilir ve banyonuzu daha ferah bir hale getirebilirsiniz.

Banyo Fayans

Minimalist Fayans Modelleri

Minimalist fayans modelleri de eski zamanların tersine en çok kullanılan alternatiflerden birisidir. Mavi, gri gibi renk tonları ile sıra dışı bir Görünüm elde edilebilir. Banyolardaki modern görünümü yakalamak adına minimalist fayanslar ideal bir tercih olacaktır. Üstelik mavi renk ile kullanılan fayans modelleri daha huzurlu bir banyo keyfi yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Banyo Fayans

Size Özel Başlıklar

Üç Boyutlu Fayans Modelleri

Tamamen modern ve banyonuza bambaşka hava katacak bir tasarım için üç boyutlu fayans modelleri doğru bir seçim olacaktır. Genelde bütün banyoda üç boyutlu fayans kullanılması, banyonun daha geniş durmasına yardımcı olacaktır. Banyonun yerine yapılan okyanus, balık gibi görünümler görsel olarak bir şölen yaşamanızı sağlayacaktır.

Banyo Fayans

Çapraz Fayans Modelleri

Sadeliği tercih ederken farklılık görmek isteyen kişiler çapraz modelleri tercih edebilirler. Sıradan fayans modellerinin aksine çapraz olarak döşenir ve banyoda hoş bir görünüm yakalanmasını sağlar. Banyo dolapları ile uyumlu bir renk seçilir ise oldukça şık duracaktır.

Galeri

Banyo Fayans Banyo Fayans Banyo Fayans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu