Banyo

Banyo Fayans Modelleri

Banyo fayans modelleri konusunda özellikle banyolar için dekoratif görüntüye sahip olan modellerde banyoların vazgeçilmez olan duvar ve yer kaplama ürünlerinde en fazla seramik kullanılır. Dekoratif görüntüsüne bakıldığında nem ve rutubete olan dayanıklılığı ile tercih edilebilmektedir. Seramik modelleri farklı renk, ebat ve desen olarak üretilmektedir ve banyonun her yerini aynı seramik ile kaplamak zorunda değilsiniz. Bununla birlikte farklı banyo seramik modelleri kullanılarak kombin bir görüntü elde edebilirsiniz.

Banyo Fayans Modelleri

Döşenmiş Banyo Fayans Modelleri

Nasıl bir model tercih etmeniz gerektiğine bakıldığında kullanım amacına göre belirlenmeniz gerekir. Döşenmiş banyo fayans modelleri konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz ve özellikle seramik olan yer karosunda duvar için seramik duvar karosu tercih edilebilir. Seramik yer karoları çok yüksek sıcaklıklarda fırınlanabilir ve en düşük %3 su emme oranına sahiptir.

Banyo Fayans Modelleri

Banyo fayans modellerinde karo ürünleri dekoratif görüntüsü olan hammaddelerin diğer seramik modellerine göre daha yüksek sıcaklıklarda üretiminden dolayı daha iyi olması açısından dayanıklıdır. Banyolarda, porselen seramik ürünlerde veya granit seramik kullanımı için uygun olabilir.

Banyo Fayans Modelleri

Duvar Fayans Modelleri

Duvar fayans modelleri bakıldığı zaman estetik görünümden dolayı hassas bir yapıya sahip olmaktadır ve bu kargo ürünleri dayanıklıdır bu sebeple duvarlarda uzun süreli kullanıma uygun olmaktadır. Seramik özelliklerinde kırık, benek, çatlak gibi hasarlar meydana gelmez aynı zamanda desenler birbirleri ile bir uyum içerisindedirler. Birleşim yerleri konusunda fayansların düz ve pürüzsüz olması gerekir ve daha düzgün bir görüntü için montajının sağlam yapılması gerekmektedir. Özellikle banyo fayans modelleri açısından bakıldığında en önemli özellik suyu emme oranı olmaktadır. Su ile duvar temas ettiğinde rutubet ve nem oluşmamalıdır.

Banyo Fayans Modelleri

Size Özel Başlıklar

Banyo Fayans Fiyatları

Model ve çeşide göre değişen banyo fayans fiyatları bakıldığı zaman yüzeyin aşınma kalitesine ve sınıflarına göre değişir. Bu sebeple modellerde uygulanacak alan gibi durumlarda banyo fayans fiyatlarını etkiler. Banyoların nasıl bir görünümde olmasını istiyorsanız bu noktada renk seçimi önemlidir ve aynı zamanda ebatları büyük ve koyu renklerde olan fayans modellerin de fiyatlar daha yüksek olmalıdır.

Galeri

Banyo Fayans Modelleri Banyo Fayans Modelleri Banyo Fayans Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu