Diğer

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Balkonlu müstakil ev projeleri, birçok kişinin hayali müstakil evde oturmaktır. Bir evi hayal edip ve tasarımın nasıl olacağını düşünen birçok kişi vardır.  Eğer ki siz de müstakil bir ev tasarlamak istiyorsanız, hayalinizdeki evin nasıl olacağını daha önceden planladıysanız bir peyzaj tasarımcısı ile birlikte ya da bir mimar ile birlikte hayalinizdeki müstakil evi gerçekleştirebilirsiniz.

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Genellikle müstakil ev projeleri bazı konseptleri barındırmaktadır. Bunlardan biri peyzaj tasarımına sahip olan müstakil ev projeleridir.  Müstakil ev projelerinde daha farklı modeller olsa da peyzaj tasarımına sahip olan müstakil evler daha çok tasarımsal yönü gelişmiş ev projeleridir.

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Amerikan Tipi Müstakil Ev

Amerikan tipli olan müstakil ev projelerine baktığımızda artık son yıllarda çok popüler olan bir proje tipidir.  Artık ülkemizde de birçok mimarın tercih ettiği müstakil ev projelerinden biridir. Hem villa sahibi olmak isteyen kişiler için hem de büyük ailelerin yaşam alanını modern bir eve dönüşmesini sağlayan bir projedir.  Amerikan evlerde ve Amerikan tipli çatılı evler genellikle bazı detaylar mevcuttur. Bunlar;

  • Çatı olması,
  • Geniş pencereli olması,
  • Verandalı olması,
  • İki katlı olmasıdır.

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Bu modele sahip olan tüm ev projelerine biz Amerikan tipi müstakil ev projesi diyoruz. Daha çok filmlerde gördüğümüz ve yurtdışına çok popüler olan bir proje evlerden biridir.

Teras Villalar

Daha çok bu villa modellerinde modern tasarımın ön plana çıkmasını sağlayan vurucu tasarımlar mevcuttur.  İki katlı geniş bir terasa sahip olan villalar genellikle modern tasarım sahibi villalardır. Hem açık hava mutfağı olmakla birlikte hem de dekora edilecek bir bahçesi olması gerekmektedir.  Hem terasın hem de bahçenin geniş bir iç mekana sahip olması gerekir. Bu sayede ev sahibinin iki katta da partiler yapabileceği, davetler yapabileceği anlamına gelmektedir.  Sadece bahçe planı değil ayrıca teras planında hazır olması durumunda mükemmel modern tasarıma sahip villalara sahip olabilirsiniz.

Size Özel Başlıklar

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Beyaz Ve Sütün Ferah Ev Çeşitleri

Artık minimalizmin çoğalması ile birlikte hayatımıza giren modern tasarım ev projelerinden biridir. Sade görüntüsü ile birlikte iç açıcı bir yapıya sahiptir.

Galeri

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri Balkonlu Müstakil Ev Projeleri Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu