Ev Dekorasyonu

Bakanları Hayran Bırakacak En Güzel Antre Dekorasyonları

En Şık Antre Dekorasyon Fikirleri

Eve ilk girildiği anda insanı karşılaya antreler için en şık antre dekorasyonları araştırılmaktadır. Bu noktada pek çok kişi ev dekorasyonlarını yaparken evlerinin antre bölümüne de son derecede önem vermektedir. Bu alanda insanları ilk etapta karşılayan evin girişinin son derecede şık ve havalı görünmesi istenmektedir.

Antre Dekorasyonları

Bu nedenle de ev dekorasyonları yapılırken antre dekorasyonu konusuna da son derecede önem verilmektedir. Evin bu bölümlerinde genellikle ayakkabılık, ayna ve dolap gibi eşyalar bulunmaktadır. Aynı zamanda son derecede şık olan süs eşyaları da bu alana konularak oldukça şık dekorasyonlar yapılmaktadır.

Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Antre Dekorasyonları

Pek çok kişi antre dekorasyonu yaparken hangi eşyaları bu alana nasıl konumlandırmaları gerektiğini merak etmektedir. Antre dekorasyonları yapılırken son derecede özenli bir şekilde davranılması gerekmektedir. Çünkü evin içeriye ilk girildiği anda insanları karşılayan bu alanının son derecede ferah ve iç açıcı görünmesi gerekmektedir. Bu noktada antre dekorasyonlar yapılırken kapı kısmı açıldığında görülebilecek şık bir ayna ve sehpaya yer verilebilir. Böylelikle de büyük bir ayna ile antrenin çok daha geniş ve ferah görünmesi sağlanabilmektedir. Aynı zamanda kapının hemen giriş kısmında kapalı bir ayakkabılık bulunması da büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Antre Dekorasyonları

Ev dekorasyonunda antre dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus evin bu bölümünün ferah ve aydınlık görünmesidir. Bu alanlarda özellikle de pencere bulunmamasından dolayı son derecede karanlık ve kasvetli görünebilmektedir. Bu görünümün önüne geçmek adına antre dekorasyonu yapılırken eşya seçimine de dikkat edilmesi gerekmektedir. En güzel antre dekorasyonları ve örnekleri arasından seçimler yapılarak bu alanların dekorasyonları gerçekleştirilebilmektedir.

Antre Dekorasyonları

Size Özel Başlıklar

Bu alanların dekorasyonları yapılırken genellikle krem ve beyaz gibi açık tonlarda renkler tercih edilmektedir. Aynı zamanda eşya seçimi dışında yerleştirme konusunda da oldukça titiz davranmak gerekmektedir. Kapının giriş alanında kesinlikle çok fazla eşyanın bulunmaması gerekmektedir. Bu durum ortamın daha rahat hareket edilmeye müsait olmasını sağlamaktadır. Bu alanlarda kullanılacak olan süs eşyaları ve tablolar da ortama renk katmaktadır. Bu nedenle de dekorasyon yapılırken tablo gibi unsurlara da yer verilmelidir.

Antre Dekorasyonları
Beyaz Antre Dekorasyonu

Antre Dekorasyonları

Antre Dekorasyonları
Antrelerde Kullanılan Şık Bir Ayna Modeli

Antre Dekorasyonları

Antre Dekorasyonları
Tablo Veya Aynalarla Antre Dekorasyonu

Antre Dekorasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu