Mutfak

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan mutfak modelleri, kullanışlılık bakımından özellikle hanımların keşke öyle mutfağa sahip olsam dedikleri modellerdir.  Günümüzde Türkiye’de de çok Amerikan mutfaklar yaygınlaşmıştır. Mutfağınıza çağdaş bir görünüm kazandırmak istiyorsanız Amerika mutfak modellerini alternatif olarak düşünebilirsiniz. Salon mutfak modelleri denildiğinde öne çıkan  modeller, Türkiye’de sadece İstanbul’da değil tüm şehirlerde tasarlanmaya başlamıştır.

Amerikan Mutfak Modelleri

mutfak modelleri, artık dekorasyon dünyamızda önemli yer tutmaya başlamıştır. Amerikan mutfakların; kendine öz çekicilikleri ve özelliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’de mutfak modelleri, geleneksel unsurlarla tasarlanmıştır.  mutfak modelleri için tasarlanan ürünler tüksek kaliteli olmalarıyla dikkat çekiyorlar. Ayrıca pratik malzemelerle üretilmesi de diğer bir avantaj diyebiliriz.

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak ve Oturma Odası

mutfak ve oturma odası modelleri, ilk etapta Türk insanına tuhaf geldi. Fakat yaygınlaşmasıyla birlikte herkesin sahibi olmak istedi model çeşidi oldu. Amerikan mutfaklar; oturma odasıyla mutfağın birleştirildiği tasarımlardır. Amerikan mutfaklar; sade çizgilerle tasarlanmışlardır. Amerikan mutfak modelleri Türkiye’de yaygınlaştıktan sonra özellikle kadınlar tarafından çok ilgi görmüştür.

Amerikan Mutfak Modelleri

Modern Amerikan mutfaklarına aynı zamanda nostaljik çizgilerde kazandırılmıştır. Amerikan mutfak dönemleri içerisinde çok farklı tasarımları da barındırıyor. Amerikan mutfaklarda oda açık tutularak, serbest akışlı düzenleme çalışmaları yapılıyor. Amerikan mutfakların dolarında alanı büyük göstermek için farklı tasarımlar kullanılmıştır.  mutfak modelleri, daha çok çocuklu ailelerin tercihi oluyor. Ebeveynler mutfakta iş yaparken bir taraftan da çocuklarına bakabiliyorlar.

Amerikan Mutfak Modelleri

Size Özel Başlıklar

Modern Amerikan Mutfak Modelleri

Modern Amerikan mutfak modelleri;

  • Bar tabureli,
  • Hem şık hem de çağdaş Amerikan mutfakları,
  • Geniş mutfak ile ek mutfak dolabının birleştirilmesi,
  • Modern minimalist beyaz Amerikan mutfakları,
  • Villalara özel beyaz mutfaklar,
  • Küçük açık konsept Amerikan mutfak,
  • Sade- Şık Amerikan mutfak,

Amerikan Mutfak Modelleri

mutfak modelleri insanlarda; misafirperver, rahatlatıcı his bırakıyor. Misafiriniz geldiğinde misafirinizle yakından ilgilenebiliyorsanız. Genel olarak insanların aklında “acaba Amerikan mutfak kullanışlı mı” sorusu gelebilir. Bu soruyu evet şeklinde yanıtlayabiliriz. Yalnız Amerikan mutfaklı bir eve çıkmayı ya da evinize yaptırmayı düşünüyorsanız; öncelikle dağınık olup olmadığını göz gezdiriniz. Çünkü Amerikan mutfak modelleri, kişinin dağınıklığını da belli eden bir tasarımdır.

Galeri

Amerikan Mutfak Modelleri Amerikan Mutfak Modelleri Amerikan Mutfak Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu