Mutfak

Açılır Kapanır Mutfak Masası

Açılır kapanır mutfak masası hem çok kullanışlı hem de çok güzel görünümlüdür. Bu mutfak masaları sahip oldukları özellikler sayesinde konfor alanı yaratır. Açılıp kapandığı için misafirler geldiğinde ya da daha rahat olmak istediğinizde masayı açabilirsiniz. Aynı zamanda yemekleriniz çok fazlaysa ve masayı baştan sona donatacaksanız da yine açabilirsiniz. Bu şekilde hem yeni masa almaya ihtiyacınız olmaz hem de kolay şekilde masanızı büyütebilirsiniz.

Açılır Kapanır Mutfak Masası

Açılır kapanır mutfak masası modellerini seçerken daha şık ve spor duranlara göz atmalısınız. Hem mutfağınıza uyum sağlaması hem de kullanış açısından sizi tatmin etmesi gerekir. Mutfağınız eğer çok klasik bir dekorasyona sahipse masanın da ona benzer olması gerekir. Ancak mutfak dolapları ve buzdolabı daha spor ağırlıktaysa masanızın da spor şık olması gerekir. Mutfak masasının kullanışlı olması görüntüsünden daha önemli bir husustur. Ancak yine de mutfak masanızın görselliğine de önem vermek dekorasyon açısından önemli olacaktır.

Açılır Kapanır Mutfak Masası

En Beğenilen Mutfak Masaları

En beğenilen mutfak masaları modelleri arasında özellikle ahşaptan yapılmış modellerin ilk sırada yer aldığını görebilirsiniz. Ahşap ayakları olan mutfak masaları hem daha çok tercih edilir hem de kullanışlıdır. Görüntüsü de çok beğenilen bu masaların ideal genişlikte olması mutfak için önemlidir.

Açılır Kapanır Mutfak Masası

Eğer çok kabalık değilseniz mutfak masanızı çok büyük almaya gerek yoktur ancak birkaç kişi için orta büyüklük yeterlidir. Ne çok büyük ne de çok küçük bir masa olmalı ve ayrıca görüntüsü şık olmalıdır. Şık olmayan mutfak masaları odanın havasını tamamen bozar ve orada vakit geçirmekten hoşlanmazsınız. Mutfak masasının kullanışlı olması aynı zamanda mutfakta daha fazla vakit geçirmenizi de kolaylaştırır.

Açılır Kapanır Mutfak Masası

Size Özel Başlıklar

En Modern Mutfak Masası Modelleri

En modern mutfak masası modelleri arasında ilk sıralarda açılıp kapananlar yer alır. Bunlar hem modern görünümde hem de konforlu yapıda olmalarıyla bilinir. Aynı zamanda camlı mutfak masaları da çok moderndir fakat kullanışlılığı konusunda aynı şey söylenemez. Çünkü mutfakta cam ürünler tercih edilmesi sakıncalıdır ve her an masaya çarparak kırılmasına neden olmanız olasıdır.

Galeri

Açılır Kapanır Mutfak Masası Açılır Kapanır Mutfak Masası Açılır Kapanır Mutfak Masası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu