Diğer

3+1 Ev Önerileri

Hazır bir apartman dairesi alır ve daireyi baştan kendi zevklerine göre düzenlemek isterler. 3+1 ev önerileri ile birlikte kendi zevkinize uygun bir eve sahip olabilirsiniz. Kişiler tamamen kendi zevklerine göre döşenmiş bir eve sahip olmak isterler. Bunun için bazıları arsa alıp, kendileri ev yaptırabilirler.

3+1 Ev

Ev modelleri kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bazı kişiler geniş odalara ihtiyaç duyarken, bazıları küçük odaları yeterli bulurlar. Evin metrekaresi de baz alınarak evin odaları şekillendirilir. Profesyonel mimarlar tarafından evinizi yaptırmadan önce kendiniz ev hakkında fikir edinebilirsiniz. Böylelikle mimarlar ile danışarak kendinize en uygun evi elde edebilirsiniz.

Amerikan Mutfak Örnekleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

3+1 Ev

120 Metrekare Ev Planı

Ev için sahip olunan metrekare de oldukça önemlidir. Bu başlığımızda 120 metrekare ev planı hakkında fikir vereceğiz. Eğer bu boyutlarda bir ev için 3 yatak odası düşünüyorsanız metrekareleri eşit planlamanız gereklidir. Yalnızca bir yatak odasını daha büyük olarak yaptırabilir ve diğer odalar arasında boyut farkı gerçekleştirmeyebilirsiniz. Bu sayede ev içerisinde eşit bir düzen hakim olacaktır. Banyo, tuvalet ise tam orta mevkide konumlandırılmalıdır. Her odadan rahat bir şekilde ulaşılabilecek mesafe bırakılmalıdır.

3+1 Ev

150 Metrekare Apartman Dairesi

Apartman dairesi içerisinde geniş bir alana sahip olanlar için de bazı ev planları mevcuttur. Eğer çok kişi yaşamıyorsanız bir odanızı yemek odası olarak ayırabilir ve daha ferah bir ev elde edebilirsiniz. Yatak odalarını yan yana konumlandırılabilir ve geniş bir antre ile evin genişliğinden faydalanabilirsiniz.

3+1 Ev

3+1 Bahçeli Ev Planı

3+1 bahçeli ev planı yapmak daha kolay olacaktır. Çünkü kişiler sıfırdan istedikleri her şeyi tasarlayabileceklerdir. Eğer sıfırdan bir ev yapacak iseniz evin kaç katlı olacağını belirlemeniz gereklidir. Alt katta salon ve mutfağı konumlandırabilirsiniz. Böylelikle üst kat tamamen yatak odalarına ayrılabilir. Üst kat ve alt kata ayrı olacak konulan banyo ile tuvalet evi daha kullanışlı hale getirecektir.

3+1 Ev

Tek katlı ev planı yapmak isterseniz, apartman daireleri için olan örneklerden faydalanabilirsiniz. Metrekareleri istediğiniz gibi arttırabilir ve evin boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Galeri

3+1 ev 3+1 ev 3+1 ev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu