Diğer

2022’nin En Gözde Renkleri

2022’nin en gözde renkleri Hayatımızı canlandıran en önemli ayrıntılardan olan renkler yıllara göre ön plana çıkabiliyor. 2022’nin en gözde renkleri pek çok alanda merak edilen konulardan birisi. Peki 2022’ye damga vuracak ve çok sayıda ürün ve sektöre etki edecek temel renkler hangileridir? Özellikle hem organik hem de yapay şekilde geliştirilen farklı tonların biraradalığı söz konusu. Şimdi çok sevdiğimiz ben her anlamda hayatımıza enerji katan renklerin 2022 modasına bakalım:

2022’nin En Gözde Renkleri

 2022 Renkleri

Orkide pembesinden tereyağı sarısına ve atlantik mavisine varana kadar ara tonların ve birbirinden çok farklı renklerin hakim olduğu 2022 senesi hayli renkli geçeceğe benziyor. Orkide pembesi canlı bir pembe çeşidi olarak gece kıyafeti ve mayo gibi alanlarda kullanılacak renkler arasında yer alıyor. Yine 2022’nin dikkat çekecek renklerinden birisi olarak atlantik mavisi gösteriliyor. Okyanus mavisi ve organik çivit renk tonu arasında bir görünüme sahip olan atlantik mavisi genellikle spor giyim alanında yaygınlaşması düşünülen bir renk.

2022’nin En Gözde Renkleri

 2022 kadın moda alanında ve farklı pek çok sektörde kullanılması beklenen bir diğer ilginç renk ise Mango sorbe rengi olarak öne çıkıyor. Sarı ve parlak turuncu tonlarını barındıran renk yine spor ve deniz giyiminde çok rağbet göreceği benziyor. Tereyağı sarısı; daha pastel tonlardan birisi olarak hazır giyim ürünlerinde yoğun şekilde tercih edilecek tonlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

2022’nin En Gözde Renkleri

2022’nin en çok ön planda olması beklenen renk tonlarından birisi de zeytinyağı yeşili. Zeytinyağı yeşili tabiri caizse bu senenin temel moda renklerinden birisi ve pek çok farklı alanda yoğun şekilde kullanımı beklenmekte. İş kıyafetlerinden mobilya ve dekorasyon alanına varana kadar çok sayıda alanda bu renk tonunu görmek mümkün olacak gibi duruyor.

2022’nin En Gözde Renkleri

Size Özel Başlıklar

2022 Kış Modası Renkleri

Elbette 2022 modasından bahsederken; akla ilk olarak 2022 kış modası renkleri geliyor O. Bunun sebebi ise senenin ilk aylarının kış dönemi olması. 2022 renk modası ile ilgili dikkat çeken noktalardan birisi Hem canlı hem de bir yönüyle pastel tonların karışımından oluşması Atlantik mavisi ve zeytinyağı yeşili yoğun renk pigmentine sahip olmakla birlikte parlak bir renk görünümü vermiyor.

Galeri

2022’nin En Gözde Renkleri 2022’nin En Gözde Renkleri 2022’nin En Gözde Renkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu